Hakan Özoğuz kimdir, Hakan Özoğuz nereli, Hakan Özoğuz'un hayatı, biyografisi, Hakan Özoğuz kaç yaşında?

Hakan Özoğuz Kimdir? Hakan Özoğuz Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Athena grubunun üyesi Hakan Özoğuz kimdir, Hakan Özoğuz nereli, Hakan Özoğuz’un hayatı, biyografisi, Hakan Özoğuz kaç yaşında? İşte Hakan Özoğuz hakkında detaylar.

Hakan Özoğuz Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Hakan Özoğuz 11 Ekim 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk müzisyen, Athena grubunun gitaristi ve Gökhan Özoğuz’un ikiz kardeşidir. Aslen Gaziantepli’dir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı, klasik gitar bölümünden mezun olmuştur.

13 yaşında gitar çalmaya merak salan Hakan Özoğuz, 2007 yılında ikiz kardeşi ile Londra’ya gitti. Futbol taraftarlarının tezahüratı haline gelen ‘Holigan’ın ardından Athena dördüncü video klipini ‘Tarlaya Ektim Soğan’ adlı şarkıya çekti.

visum china
visum china

Holigan albümünün aynı isimli şarkısı futbol maçlarının değişmez sloganı oldu. A Millî Basketbol takımımız için yaptığı “12 Dev Adam” şarkısı ise basketbol takımının sembol şarkısıdır. Grup asıl başarısını 2000’li yıllarda sağladı ve Tam Zamanı Şimdi adını verdikleri albümden birçok hit çıkarmayı başardı. “Palavra”, “Macera”, “Aşk Meşk Yok” teker teker dilden dile dolaşmaya başladı.

32. Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası ve Eurobasket 2001’de tüm Türkiye “On İki Dev Adam” ile adeta tek yürek oldu. Athena bu proje için hazırladığı aynı isimli parça ile zirvedeki tek isim olmuş ve kurulduğundan bu yana kariyerinin en başarılı dönemine imzasını atmıştır. 2004 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi For Real adlı şarkıyla temsil ettiler. Bu şarkı 195 puanla 4. oldu ve Türkiye Eurovision tarihinde ikinci en fazla puan alan şarkı oldu.

Hakan Özoğuz hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.