Hazal Adıyaman Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Hazal Adıyaman Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

8×4 Reklamında gördüğümüz fakat öncesinde bazı dizilerde de oynamış olan genç bir oyuncu olan zaman ilerledikçe başrollerde de oynayacağını tahmin ettiğimiz oyuncu Hazal Adıyaman Kimdir kaç yaşında boyu kaç? genç güzel oyuncunun biyografisini internette arayanlar en doğru yerde.

Hazal Adıyaman Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Hazal Adıyaman 22.11.1994 senesinde hayata merhaba demiş olan oyunculardan biridir.İstanbullu olan 24 yaşındaki oyuncu halen yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.Güzel bir aile içerisinde bu yaşlara gelmiş olan oyuncuya ailesi oyunculuk ile ilgili bütün destekleri vermiştir.Boyu 1.67 ve kilosu ise 54 civarındadır.Fiziki açıdanda oldukça güzel bir oyuncudur.

Liseyi okumuş olduğu yer Uğur Akademik Lisesidir.Lise’den mezun olmasından sonra küçüklük zamanlarından itibaren istemiş olduğu oyunculuğa yönelmiştir.Bu yönde bir takım eğitimler alarak bu mesleğe girmiştir.Üniversite eğitimini halen sürdürmekte olan oyuncu Türkiye’nin beğenilen dizilerinden biri olmuş olan Aşkın Bedeli dizisinde oynayarak bu yolda ilk sınavına çıkmıştır.Bu diziden sonra olumlu olarak kendisi hakkında bahsedilmesiyle beraber çeşitli dizi projelerinden teklifler almıştır.

Bu zamana kadar kamera karşısına sadece dizi ve reklam çekimleri için geçmiştir.Herhangi bir filmde oynamamıştır.Eğitimini tamamladıktan sonra daha fazla projede yer alabileceğini söylesek yanlış olmaz herhalde.

8×4 reklamında ise en merak edilen isim olmuştur ve bir çok kişi bu güzel oyuncunun ismini merak etmiştir.Bazı dizilerde oynamaya devam eden oyuncu son olarak Bizim Hikaye dizisinin 2. sezonundan itibaren diziye dahil olmuştur.

hazal-adiyaman-biyografisi

Hazal Adıyaman Oynadığı Diziler

2013 – Aşkın Bedeli
2014 – Bir Yusuf Masalı
2014 – Kiraz Mevsimi
2016 – Hanım Köylü
2017 – Kalbımdeki Deniz
2018 – Bizim Hikaye

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın