Hazal Adıyaman Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Hazal Adıyaman Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

8×4 reklamında gördüğümüz fakat öncesinde de bazı dizilerde oynamış olan oyuncu Hazal Adıyaman kimdir kaç yaşında boyu kaç? zaman ilerledikçe başrollerde de oynayacağını tahmin ettiğimiz genç güzel oyuncunun biyografisini arayanlar en doğru yerdesiniz.

Reklamlar

Hazal Adıyaman Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Hazal Adıyaman, 22.11.1994 senesinde hayata merhaba demiş olan oyunculardan biridir.İstanbullu olan oyuncu halen yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.Güzel bir aile içerisinde bu yaşlara gelmiş olan oyuncuya ailesi oyunculuk ile ilgili bütün destekleri vermiştir.Boyu 1.67 cm ve kilosu ise 54’dür.Fiziki açıdan da oldukça güzel bir oyuncudur.

Liseyi okumuş olduğu yer Uğur Akademik Lisesidir.Liseden mezun olmasından sonra küçüklük zamanlarından itibaren istemiş olduğu oyunculuğa yönelmiştir.Bu yönde bir takım eğitimler alarak bu mesleğe girmiştir.Üniversite eğitimini halen sürdürmekte olan oyuncu Türkiye’nin beğenilen dizilerinden biri olmuş olan Aşkın Bedeli dizisinde oynayarak bu yolda ilk sınavına çıkmıştır.Bu diziden sonra olumlu olarak kendisi hakkında bahsedilmesiyle beraber çeşitli dizi projelerinden teklifler almıştır.

Bu zamana kadar kamera karşısına sadece dizi ve reklam çekimleri için geçmiştir.Herhangi bir filmde oynamamıştır.Eğitimini tamamladıktan sonra daha fazla projede yer alabileceğini söylesek yanlış olmaz herhalde.

8×4 reklamında ise en merak edilen isim olmuştur ve bir çok kişi bu güzel oyuncunun ismini merak etmiştir.Bazı dizilerde oynamaya devam eden oyuncu son olarak Bizim Hikaye dizisinin 2. sezonundan itibaren diziye dahil olmuştur.

hazal-adiyaman-biyografisi

Hazal Adıyaman Oynadığı Diziler

2013 – Aşkın Bedeli
2013 – Muhtesem Yüzyıl (Gül)
2014 – Bir Yusuf Masalı (Yasemin)
2014 – Kiraz Mevsimi
2016 – Hanım Köylü
2017 – Kalbımdeki Deniz
2018 – Bizim Hikaye (Derin)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın