Hazal Adıyaman Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Hazal Adıyaman Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

8×4 reklamında gördüğümüz fakat öncesinde de bazı dizilerde oynamış olan oyuncu Hazal Adıyaman kimdir kaç yaşında boyu kaç? zaman ilerledikçe başrollerde de oynayacağını tahmin ettiğimiz genç güzel oyuncunun biyografisini arayanlar en doğru yerdesiniz.

Hazal Adıyaman Biyografisi

22 Kasım 1994 yılında hayata İstanbul’da merhaba demiş olan Hazal Adıyaman, doğma büyüme de İstanbullu olan oyunculardan biridir.Liseyi Uğur Akademik lisesinde tamamlamış ve ardından ise Marmara Üniversitesi Fizik bölümünden mezun olmuştur.

Hazal Adıyaman’ın boyu 1.67 cm, kilosu ise 54’dür.Burcu ise Akrep’tir.

Ailesinin de oyunculuk konusunda destek vermiş olduğu güzel isim, oyunculuk konusunda eğitim almaya lise sonrası başlamıştır.Üniversite okuduğu sırada “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde oynamaya başlamış olan isim ardından ise “Aşkın Bedeli” isimli dizide rol almıştır.İlk iki oyunculuk sınavından başarıyla geçmiş olan isim iyi bir oyuncu olduğunu bu zamana kadar bulunduğu projelerle kanıtlamıştır.

visum china
visum china

Günümüz yılına göre herhangi bir filmde bulunmayan güzel oyuncu, reklam ve dizilerde yer almıştır.

Bir dönem oynamış olduğu “8×4” reklamı oyuncunun güzelliği ile dikkat çekmiş olduğu bir reklam projesi olarak hafızalara kazınmıştır.kimdirkim.com Bu reklamdan sonrada bazı dizilerde de oynamayı sürdüren isim, 2 sezon “Kalbimdeki Deniz” dizisinde yer almış ardından ise son olarak “Bizim Hikaye” dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır.

hazal-adiyaman-biyografisi

Hazal Adıyaman Rol Aldığı Diziler Nelerdir?

2013 – Muhtesem Yüzyıl (Gül)
2013 – Aşkın Bedeli (Melek)
2014 – Bir Yusuf Masalı (Yasemin)
2014 – Kiraz Mevsimi
2016 – Hanım Köylü (Gülgün)
2017 – Kalbımdeki Deniz (Ece)
2018 – Bizim Hikaye (Derin)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir