Huda Kattan kimdir, nereli, Huda Kattan kaç yaşında, Huda Kattan boyu, kilosu kaç, Huda Kattan evli mi, kiminle evli, eşi kim?

Huda Kattan Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Instagram fenomeni Huda Kattan kimdir, nereli, Huda Kattan kaç yaşında, Huda Kattan boyu, kilosu kaç, Huda Kattan evli mi, kiminle evli, eşi kim? İşte Huda Kattan hakkında detaylar.

Huda Kattan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Huda Kattan 2 Ekim 1983 tarihinde Oklahoma, ABD’de dünyaya gelmiştir. Iraklı-Amerikalı bir makyaj sanatçısı ve kozmetik markası Huda Beauty’nin kurucusudur. Michigan Üniversitesi Finans bölümünden mezun olmuştur. Huda Kattan, Ortadoğu’da 1 numaralı blog olan son derece ünlü ‘Huda Beauty’ blogunu yöneten bir makyaj sanatçısı, güzellik blogcusu ve vlogger’dır. Ayrıca oldukça popüler bir YouTube kanalı var.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Moda ve makyaj dünyasının Orta Doğu’da en iyi bilinen güzellik blogcularından ve vloggerı ve aynı zamanda dünya çapında en iyi 20 güzellik blogcusu arasında sayılıyor. ABD’de Iraklı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Huda Kattan, şu anda Dubai’de yaşamaktadır.

visum china
visum china

Huda Kattan kimdir, nereli, Huda Kattan kaç yaşında, Huda Kattan boyu, kilosu kaç, Huda Kattan evli mi, kiminle evli, eşi kim?

Huda Kattan Evli mi?

2009 yılında Christopher Goncalo ile evlendi. 2011 yılında kızları Nour Gisele dünyaya geldi.

Huda Kattan Boyu Kaç?

Huda Kattan 1.70 boyundadır.

Huda Kattan Kaç Kilo?

Huda Kattan 60 kilodur.

Huda Kattan Burcu Nedir?

Huda Kattan Terazi burcudur.

Huda Kattan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir