Lucas ve Marcus kimdir, nereli, Lucas ve Marcus kaç yaşında, Lucas ve Marcus'un ailesi ve özel hayatları, Lucas and Marcus boyu, kilosu kaç?

Lucas and Marcus Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Ailesi, Boyu?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Youtube’da 25 milyondan fazla abonesi olan Lucas and Marcus kanalı ile bilgileri derlemeye çalıştık. İkiz kardeşler Lucas ve Marcus kimdir, nereli, Lucas ve Marcus kaç yaşında, Lucas ve Marcus’un ailesi ve özel hayatları, Lucas and Marcus boyu, kilosu kaç? İşte sosyal medya fenomenleri Lucas ve Marcus hakkında detaylar.

Lucas and Marcus Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Youtube fenomenleri Lucas ve Marcus ikiz kardeşlerdir. 28 Ocak 1999 tarihinde Gaithersburg, Maryland, ABD’de dünyaya geldi.Lucas ve Marcus Dobre-Mofid, eski bir artistik jimnastikçi olan Aurelia Dobre ve jimnastik koçu Boz Mofid’in çocuklarıdır. Ayrıca Darius Dobre ve Cyrus Dobre adında iki ağabeyi vardır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

visum china
visum china

Lucas 2018 yılından beri Instagram fenomeni Ivanita Lomeli ile bir ilişki içindedir. Lucas Dobre ve Marcus Dobre 1.73 boylarındadır ve yaklaşık 65 kg ağırlığındadırlar.

Lucas and Marcus hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.