İlay Tiryaki Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

İlay Tiryaki Kimdir?

Deniz Yıldızı dizisinde uzunca sene rol almış ve bu dizi ile beraber ismi özdeşleşmiş ünlü isim İlay Tiryaki kimdir nereli kaç yaşında? işte cevaplarıyla oyuncunun güncel özgeçmişi.

İlay Tiryaki Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Hayatı

İlay Tiryaki, 18 Kasım 1987 tarihinde Ankara’da doğmuş bir kişidir.Oldukca uzun boylu olan güzel oyuncu 1.80 cm boyunda ve 60 kilodadır.Üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarını tamamlayarak bitirmiştir.Bu Üniversiteden Tiyatro bölümünü bitirerek 2010 tarihinde mezun olmuştur.

Oyuncu, Deniz Yıldızı dizisine Gizem karakteri ile giriş yapmıştır.Dizide Sarp’ın kız kardeşi rolünü oynamış ve dizinin ilk zamanlarında Şımarık bir kız karakterini canlandırmıştır.Fakat daha sonra dizinin ilerleyen bölümleriyle beraber durum biraz değişmiştir.

Ünlü Oyuncu 2013 tarihinde Özel bir Şirkette yönetici olarak çalışmakta olan Can Belman ile evlenmiştir.Düğünlerine Televizyon dünyasının önemli isimleri katılmış ve renkli görüntüler ortaya çıkmıştır.

En son olarak Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Gülperi dizilerinde yer alan oyuncu Deniz Yıldızı dizisinden sonra tekrar kamera karşısına bu dizilerle birlikte geçmiştir.Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ilk günler cok iyi bir izlenme oranı elde etmiş olsa da ilerleyen günlerde kanal yönetimini memnun edecek izlenme oranına ulaşamamış bu nedenle final ile yayın hayatını noktalamıştır.

İlay Tiryaki Oynadığı Diziler

– Gülperi
– Umuda Kelepçe Vurulmaz
– Deniz Yıldızı (Gizem)
– Unutma Beni (Tuğçe)
– Bizim Evin Halleri (Dilara)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir