İnanç Ömer Benlioğlu Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

İnanç Ömer Benlioğlu Kimdir?

İki Dünya arasında hafta içi hergün Kapanan Samanyolu Tv ekranlarında yayınlanmış olan eski dizilerden biri.Bu dizinin başrol oyuncularından biri olmuş İnanç Ömer Benlioğlu kimdir? İki Dünya arasında Selim Hoca ile izleyicilerle buluşmuş oyuncunun detaylı bilgileri.

İnanç Ömer Benlioğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Oyuncu İnanç Ömer Benlioğlu, 24 Şubat 1984 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde doğmuştur.Türk tiyatrocusu ve aynı zamanda dizi oyuncusu olarak roller almaktadır.Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk bölümünü bitirdi.Önemli dizilerde roller almıştır.Babası Tır şoförüdür.Babası ona oyunculuk konusunda en büyük desteği veren isimlerden biri olmuştur.2

Dizi görevi icabı dizideki Sara karakterinin eşi görevindedir.Selim Hoca son derece düzgün kimseye haksızlık yapmayan biri olarak karşımıza çıkmıştır.Dizide yaşadıkları zorluklar ve Hem Cabir ile hemde Aslı ile mücadelesi daha çok ön plana çıkmaktadır.2012’den beri dizi yayınlanmış Stv’nin kapanmasıyla dizide son bulmuştur.Ünlü oyuncu, Sinemayı çok sevdiğini her fırsatta belirtmiştir.

Hobileri arasında Müzik dinlemek, Spor yapmak oyuncunun en fazla keyif aldığı şeylerden biri.

Oynadığı Dizi ve Filmler

– Rüzgar
– Son Bahar (Saadettin)
– Aşk-ı Memnu
– Arka Sokaklar
– Akasya Durağı
– Kanıt
– İnsan Aldandı
– İki dünya arasında
– Geçmişteki Sır

Bizde rolünle ve kişiliğinle herkesin sevgisini kazanan oyuncuya başarılar diliyoruz ve ekliyoruz.Yeni bir günlük dizi ile oyuncuyu tekrar ekranlarda izlemek istiyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.