İrfan Can Eğribayat kimdir, nerelidir, İrfan Can Eğribayat kaç yaşında, İrfan Can Eğribayat boyu, kilosu kaç, İrfan Can Eğribayat kariyeri, hangi takımlarda oynadı?

İrfan Can Eğribayat Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Fenerbahçe’ye kiralık olarak transfer olan İrfan Can Eğribayat kimdir, nerelidir, İrfan Can Eğribayat kaç yaşında, İrfan Can Eğribayat boyu, kilosu kaç, İrfan Can Eğribayat kariyeri, hangi takımlarda oynadı? İşte İrfan Can Eğribayat hakkında detaylar.

İrfan Can Eğribayat Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

İrfan Can Eğribayat 30 Haziran 1998 tarihinde Adana’nın Seyhan ilçesinde dünyaya gelmiştir. İrfan Can Eğribayat 2007 yılında Adanaspor altyapısında oynamaya başlamıştır. 2014 yılında Adanaspor ile profesyonel sözleşme imzaladı. 5 Eylül 2020 tarihinde Süper Lig ekiplerinden Göztepe’ye 500 bin € karşılığında transfer oldu. 2022 yaz transfer sezonunda Fenerbahçe’ye kiralık olarak transfer oldu.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

İrfan Can Eğribayat Boyu Kaç?

İrfan Can Eğribayat 1.94 boyundadır.

İrfan Can Eğribayat Kaç Kilo?

İrfan Can Eğribayat 75 kilodur.

İrfan Can Eğribayat Kariyeri

  • 2014-2020 Adanaspor
  • 2020- Göztepe
  • 2022 → Fenerbahçe (Kiralık)

İrfan Can Eğribayat hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir