Kerim Araz kimdir, nereli, Kerim Araz kaç yaşında?

Kerim Araz Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Müzisyen Kerim Araz’a dair bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Kerim Araz kimdir, nereli, Kerim Araz kaç yaşında? İşte Kerim Araz hakkında detaylar.

Kerim Araz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Kerim Araz 1996 yılında Ordu’da dünyaya geldi. Kerim Araz Ordu’da yaşamaya devam etmektedir.  2021 yılında söz ve düzenlemesi kendisine ait olan Bu Ben Miyim? isimli şarkı ile ciddi bir çıkış yakalamıştır. Aynı sene Kerim Araz söz ve müziği kendisine ait olan Toparlanmam Lazım adlı şarkıyı Irmak Arıcı ile birlikte seslendirmiştir. Şarkı Youtube’da 45 milyon dinlenmeyi aşmıştır. Ayrıca genç sanatçının Toparlanmam Lazım ve Bu ben miyim? dışında Sen de Yarım Kalacaksın, Kal Desen De, Kör, Meftun, Duvarlar ve Bilmediğin Şeyler Var gibi tekli çalışmaları bulunmaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Kerim Araz hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir