TOGG CEO Mehmet Gürcan Karakaş kimdir, nereli, Mehmet Gürcan Karakaş kaç yaşında, Mehmet Gürcan Karakaş ne mezunu, ne iş yapıyor?

Mehmet Gürcan Karakaş Kimdir?

TOGG’un CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş hakkında detaylar merak edilmektedir? Peki Mehmet Gürcan Karakaş kimdir, nereli, Mehmet Gürcan Karakaş kaç yaşında, Mehmet Gürcan Karakaş ne mezunu, ne iş yapıyor? İşte Mehmet Gürcan Karakaş hakkında detaylar.

Mehmet Gürcan Karakaş Kimdir?

Mehmet Gürcan Karakaş 1965 yılında Antalya’nın Akseki ilçesinde dünyaya gelmiştir. 1988 senesinde Ortadoğu Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Aynı sene içerisinde Aselsan’da çalışmaya başladı.

1990 senesinde Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş’de görev almaya başlayan Karakaş, 1991-1992 seneleri arasında Almanya Feuerbach’ta dizel püskürtme sistemleri ürün geliştirme mühendisi olarak çalıştı. 1995 senesinde Bursa’da teknik aplikasyon projelerinden sorumlu kısım müdürü oldu ve 1996-1997 seneleri arasında Almanya Bühlertal’da enerji ve karoseri sistemleri üzerine Japon ve İskandinav müşterilerden sorumlu proje müdürü olarak görev aldı. Gürcan Karakaş, 2004 senesinde Bosch Türkiye’ye Genel Müdür olarak atandı.

2007 senesinde Bosch’un Almanya’daki merkezine geçiş yapan Karakaş, o tarihten bu yana grubun yenileme pazarlarından sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Mehmet Gürcan Karakaş 2018 senesinden itibaren ise yerli otomobil TOGG’un CEO’luk görevini üstlenmektedir.

Mehmet Gürcan Karakaş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir