Abdülkadir Ömür kimdir, nereli, Abdülkadir Ömür kaç yaşında, Abdülkadir Ömür boyu, kilosu kaç?

Abdülkadir Ömür Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu Kaç?

Trabzonspor futbolcusu Abdülkadir Ömür ile ilgili bilgileri derledik. Peki Abdülkadir Ömür kimdir, nereli, Abdülkadir Ömür kaç yaşında, Abdülkadir Ömür boyu, kilosu kaç? İşte Abdülkadir Ömür hakkında detaylar.

Abdülkadir Ömür Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Abdülkadir Ömür 25 Haziran 1999 tarihinde Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ömür, futbola okul takımlarında oynayarak başladı ve Trabzon’daki okullara gidip seçme yapan Trabzonspor hocaları tarafından keşfedildi. 2012-13 sezonunda U-14 takımı ile Türkiye finallerine kaldı ve dördüncülük yaşadı. 2014-15 sezonunda U-16 ile Türkiye şampiyonluğu yaşadı. 20 Temmuz 2015 tarihinden itibaren profesyonel sözleşme imzaladı.

Abdülkadir Ömür Boyu Kaç?

Abdülkadir Ömür 1.68 boyundadır.

Abdülkadir Ömür Kaç Kilo?

Abdülkadir Ömür 62 kilodur.

Abdülkadir Ömür Burcu Nedir?

Abdülkadir Ömür Yengeç burcudur.

Abdülkadir Ömür hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir