Melek Mosso Kimdir? Hayatı

Melek Mosso Kimdir?

Youtube’de paylaşmış olduğu “Vursalar Ölemem” isimli parçanın Coverı ile milyonlarca insanın videoyu izlemesini sağlamış ve çok olumlu tepkiler alarak müzikte başarılı işler yapmayı sürdürmüş Melek Mosso kimdir? gelin sizlerle beraber bu sesi güzel hanımefendinin özgeçmişine bakalım.

Melek Mosso Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

11.11.1988 yılında Kayseri’de doğan Melek Mosso, doğma büyüme ve Aslen de Kayserili olan bir şarkıcıdır.Gerçek mesleği Müzik Öğretmenliği olan isim, uzun zamandır seslendirmiş olduğu Coverlar ile dikkat çekmektedir.Adnan Menderes Üniversitesi’nin Müzik Öğretmenliği bölümünden mezun olan şarkıcı, 9 yaşındayken bağlama çalmıştır.Yaklaşık 8 yıl süresince düğünlerde hem şarkı söylemiş hem de çalmıştır.

Müzikte tanınması özel bir firmanın tertip ettiği yarışma ile başlayan şarkıcı, bu yarışmada Jüri özel ödülünü almış ve ardından ise stüdyolarda kayıt yapma şansını yakalamıştır.Bu ödül sonrası “O Ses Türkiye” isimli yarışmaya katılan isim bu sayede daha fazla kitleye ulaşmış ve sesini daha çok kişiye ulaştırmıştır.

2018 tarihinde Youtube’ye yüklemiş olduğu “Vursalar Ölemem” isimli Cover ile tanınan [saritext]Melek Mosso[/saritext], konumuzu açtığımız tarihe göre 50 Milyon civarında bir izlenme elde etmiştir.Bu Coverın ardından Coverlarına devam eden şarkıcı, “Bana Yalan Söylediler”, “Dilek Taşı” gibi Coverlar seslendirmiştir.

visum china
visum china

Kendine has yorumları ile şarkılara renk veren isim, özellikle şahane ses tonu ile bir çok şarkıyı insanlara tekrardan sevdirmektedir.Son zamanlarda kestirmiş olduğu saçı ile farklı bir havaya bürünen şarkıcı, 2018 yılı başlarında ise “Kedi” isimli Single çıkarmıştır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir