Melisa Berberoğlu kimdir, nereli, Melisa Berberoğlu kaç yaşında, Melisa Berberoğlu boyu, kilosu kaç, Melisa Berberoğlu sevgilisi var mı, sevgilisi kim

Melisa Berberoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncuları aranmaya başlandı. Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatmaya hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor.

Üç Kız Kardeş dizisinde Derya karakterini oynayan Melisa Berberoğlu hayatını, biyografisini derledik. Melisa Berberoğlu kimdir, nereli, Melisa Berberoğlu kaç yaşında, Melisa Berberoğlu boyu, kilosu kaç, Melisa Berberoğlu sevgilisi var mı, sevgilisi kim? İşte Melisa Berberoğlu hakkında detaylar.

Melisa Berberoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Melisa Berberoğlu 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Liseyi tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için Ankara’da Bilkent Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’ne gitti. Daha sonra eğitimini Kadir Has Film ve Drama alanında Yüksek Lisans yaparak tamamladı. PH7 Management çatısı altında oyunculuk çalışmalarını devam ettirmektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

visum china
visum china

Melisa Berberoğlu oyunculuk kariyerine tiyatro oyunlarında sahne alarak adım attı. İlk tiyatro oyununu 2016 yılında The Mad Man The Nun adlı tiyatro oyunu ile gerçekleştirdi. Ardından 39 Basamak, Öfke, Devinim, Polisler, Feramuz Pis isimli tiyatro oyunlarında sahne alarak büyük bir performans sergiledi.

Melisa Berberoğlu ilk ekran deneyimini 2018 yılında Zeynep karakteri ile Otis Tarda adlı dizi de gerçekleştirdi. 2020 yılında Kırmızı Oda dizisinde Menekşe rolü ile büyük bir çıkış yaptı. 2021 yılında BluTV dizisi olan Acans dizi film oyuncuları arasında yer alan başarılı isimler arasında yer aldı. Üç Kız Kardeş dizisinde Derya karakterini oynamaktadır. Üç Kız Kardeş dizisinde Reha Özcan, İclal Aydın, Özgü Kaya, Berker Güven, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay , Emre Kıvılcım, Mert Özcan, Ece Baliç gibi önemli isimler rol alıyor.

Melisa Berberoğlu kimdir, nereli, Melisa Berberoğlu kaç yaşında, Melisa Berberoğlu boyu, kilosu kaç, Melisa Berberoğlu sevgilisi var mı, sevgilisi kim

Melisa Berberoğlu Sevgilisi Kim?

Melisa Berberoğlu oyuncu Aytek Şayan ile beraberdir. 2018 senesinde Diriliş Ertuğrul adlı diziye adım atan Aytek Şayan, bu dizide 7 bölüm Lais rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Aytek Şayan, son olarak Kuzgun adlı dizide Ali rolünde oynamıştır.

Melisa Berberoğlu Boyu Kaç?

Melisa Berberoğlu 1.66 boyundadır.

Melisa Berberoğlu Kaç Kilo?

Melisa Berberoğlu 56 kilodur.

Üç Kız Kardeş:

Türkan, Dönüş ve Derya… Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş… Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Türkan, mahsur kaldığı masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün hayatı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin’se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.

Üç Kız Kardeş Derya Kimdir?

Sadık ve Nesrin Hanım’ın en başına buyruk, en açık sözlü, en asi, “Erkek Fatma” lakaplı kızıdır Derya.  Kedilere, köpeklere, ağaçlara, kuşa, böceğe karşı sevgi besleyen, onları kollayan, sahiplenen, her birine birbirinden güzel isimler veren Derya mimar olmak niyetindedir. Hayallerinin peşinde koşmak için hiçbir engele takılmaz ama ne yazık ki en büyük engel yine kendisidir. Uçarılığı, tezcanlılığı ve asiliği onu hata yapmaya sürükleyecek, yanlış insanları tercih edecektir. Hayatımın aşkı diye tutunduğu kendisinden yaşça oldukça büyük olan sorumsuz, serseri bir hayat yaşayan  Hakan, genç kızı dönülmesi belki de imkansız yollara sürükleyecektir.

Melisa Berberoğlu Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Üç Kız Kardeş (Derya)
  • 2021 – Yeşilçam (Nisa)
  • 2021 – Acans (Burcu)
  • 2020 – Kırmızı Oda (Menekşe)
  • 2019 – Otis Tarda (Zeynep)

Melisa Berberoğlu Instagram Hesabı

instagram.com/melisaberb

Melisa Berberoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir