Berker Güven kimdir, nereli, Berker Güven kaç yaşında, Berker Güven boyu kaç, Berker Güven sevgilisi var mı, sevgilisi kim?

Berker Güven Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncuları aranmaya başlandı. Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatmaya hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor.

Üç Kız Kardeş dizisinde Somer karakterini oynayan Berker Güven’in hayatını, biyografisini derledik. Berker Güven kimdir, nereli, Berker Güven kaç yaşında, Berker Güven boyu kaç, Berker Güven sevgilisi var mı, sevgilisi kim? İşte Berker Güven hakkında detaylar.

Berker Güven Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Berker Güven 7 Ekim 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Berker Güven’in doğum yeri İzmir’dir. Özel Işıkkent Anadolu Lisesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümünde okudu. Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

2017 yılında gösterime giren Babam filminde Çetin Tekindor ve Melisa Şenolsun ile başrolü paylaştı. Vatanım Sensin dizisinde Aleksi, Zalim İstanbul dizisinde ise Nedim rolüyle yer aldı. Üç Kız Kardeş dizisinde Somer karakterini oynamaktadır. Üç Kız Kardeş dizisinde Reha Özcan, İclal Aydın, Özgü Kaya, Berker Güven, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay , Emre Kıvılcım, Mert Özcan, Ece Baliç gibi önemli isimler rol alıyor.

visum china
visum china

Berker Güven kimdir, nereli, Berker Güven kaç yaşında, Berker Güven boyu kaç, Berker Güven sevgilisi var mı, sevgilisi kim?

Berker Güven Sevgilisi Kim?

Berker Güven oyuncu Nihal Yalçın ile birliktedir.

Berker Güven Boyu Kaç?

Berker Güven 1.84 boyundadır.

Berker Güven Hangi Burç?

Berker Güven Terazi burcudur.

Üç Kız Kardeş:

Türkan, Dönüş ve Derya… Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş… Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Türkan, mahsur kaldığı masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün hayatı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin’se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.

Üç Kız Kardeş Somer Kimdir?

Ayvalık’ın en varlıklı ailesinin Rüçhan ve Özer’in biricik oğulları. Yurtdışında okuduğu sırada Mine ile tanışmış, ailesinin tüm engellemelerine rağmen onu bırakmamıştır. Türkanla evlenmeye, maddi korkuları sebebiyle göz yummuş ama Türkan’a bir eş olmayacağına söz vermiştir. Onun kalbinin tek sahibi Mine’dir. Ama Somer gün geçtikçe Türkan’ın iyiliğine kayıtsız kalamayacak annesi ve sevgilisinden görmediği anlayışı ve inceliği onda görecektir. Somer, anne gölgesinde büyüyüp sonrasında Mine’nin himayesinde yaşadığını çok geç fark edecektir. Türkan’ın içindeki cevheri gördüğünde belki de çok geç olacaktır.

Berker Güven Rol Aldığı Dizi ve Filmler

 • 2022 – Üç Kız Kardeş
 • 2020-2021 – Alev Alev
 • 2019-2020 – Zalim İstanbul
 • 2019 – Topal Şükran’ın Maceraları
 • 2017-2018 – Vatanım Sensin
 • 2017 – Babam

Berker Güven Aldığı Ödüller

 • Sadri Alışık Oyunculuk Sinema ve Tiyatro Ödülleri Üstün Akmen Genç Oyuncu Özel Ödülü (2017)
 • Üstün Akmen Genç Oyuncu Özel Ödülü (2017)
 • Direklerarası Seyirci Ödülü (2017)
 • Umut Veren Genç Erkek Ödülü Afife Tiyatro Ödülleri Adayı (2017)
 • Uluslararası İzmir Film Festivali – 2018 ( En iyi Erkek Oyuncu Adayı )

Berker Güven Instagram Hesabı

instagram.com/berkerguvenn

Berker Güven hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir