Menderes Samancılar kimdir, nereli, Menderes Samancılar kaç yaşında, Menderes Samancılar rol aldığı dizi ve filmler neler?

Menderes Samancılar Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Yalı Çapkını dizisinde Necip’i oynayan Menderes Samancılar kimdir, nereli, Menderes Samancılar kaç yaşında, Menderes Samancılar rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Menderes Samancılar hakkında detaylar.

Menderes Samancılar Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Menderes Samancılar 1 Mayıs 1954 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. 1974 senesinde Hürriyet Kelebek’in açtığı fotoroman kralı yarışmasında birinci oldu. İki senede yirminin üzerinde fotoromanda başrol oynadı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

1975 senesinde yönetmenliğini Yılmaz Duru’nun yaptığı İnce Memed Vuruldu filmi ile sinemaya adım attı. 1998 senesine kadar dördü başrol olmak üzere yaklaşık seksen filmde çeşitli roller oynadı. 1998 senesinde Fransız yönetmen Claude Lelouche’un çektiği Hasards ou coïncidences (Şans ya da Tesadüf) adlı filmde rol aldı. Son dönemde pek çok televizyon dizisinde rol aldı. 2005 senesinde Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde sergilenen Selvi Boylum Al Yazmalım adlı oyunun başrollerini Kerem Alışık ve İpek Tuzcuoğlu ile paylaştı.

Menderes Samancılar hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir