Umut Gezer kimdir, nereli, Umut Gezer kaç yaşında, Umut Gezer boyu, kilosu kaç, Umut Gezer rol aldığı dizi ve filmler neler?

Umut Gezer Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Yalı Çapkını dizisinde Yusuf’u oynayan Umut Gezer kimdir, nereli, Umut Gezer kaç yaşında, Umut Gezer boyu, kilosu kaç, Umut Gezer rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Umut Gezer hakkında detaylar.

Umut Gezer Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Umut Gezer 2001 yılında Çanakkale’de dünyaya gelmiştir fakat Kırklareli’nde büyümüştür. Umut Gezer Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Simge Sağın’ın klipinde oynamıştır.

Umut Gezer Boyu Kaç?

Umut Gezer 1.90 boyundadır.

Umut Gezer Kaç Kilo?

Umut Gezer 87 kilodur.

Umut Gezer hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir