Rapçi Mero kimdir, hayatı, biyografisi, Rapçi Mero nereli, Mero kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi, Mero gerçek adı nedir?

Mero Kimdir?

Rapçi Mero ile ilgili merak edilen bilgileri derledik. Peki Rapçi Mero kimdir, nereli, Mero kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi, Mero gerçek adı nedir? İşte Mero hakkında detaylar.

Mero Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Mero 28 Temmuz 2000 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Gerçek adı Enes Meral’dır. 2017 yılında yayımladığı Instagram videoları ile tanındı. Bu videoların ardından Xatar ve Groove Attack müzik firmalarıyla yaptığı anlaşma neticesinde 23 Kasım 2018 tarihinde Baller los isimli singlesını yayımladı.

Almanya ve Avustralya müzik listelerinin en üst sıralarında yer aldı ve ilk albümünü yayımladı. Ya Hero Ya Mero isimli bu albümü ile çıkışını daha da sürdürdü. Albüm 15 Mart 2019’da yayımlandı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Rapçi Mero kimdir, hayatı, biyografisi, Rapçi Mero nereli, Mero kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi, Mero gerçek adı nedir?

Mero’nun Boyu Kaç?

Mero 1.90 boyundadır.

Mero’nun Burcu Ne?

Mero Aslan burcudur.

Mero Instagram Hesabı

instagram.com/mero_428

Rapçi Mero hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir