Merve Oflaz Kimdir Biyografisi Boyu Kaç Yaşında?

Merve Oflaz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Gerçekçi olmak gerekirse en azından bizler onu reklam filmi ile tanıdık ardından dizilerinle beraber tüm Türkiye’nin beğendiği bir kişi oldu.İşte bu makalemizde sizlere Merve Oflaz kimdir kaç yaşında boyu kaç? ayrıntılı uzun özgeçmişini paylaşacağız.

Merve Oflaz Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Merve Oflaz, İstanbul ilimizde hayata gelmiş ve İstanbul’un çeşitli semtlerinde yaşamış bir kişidir.Beykoz’da 4-5 yaşlarına kadar yaşamış ardından ise İstanbul’un Çengölköy semtine taşınmışlardır.İlköğretime gittiği sıralarda tiyatro ile ilgilenmeye başlamış ve daha ilkokul sıralarındayken okuldaki tiyatro gruplarında bulunmuştur.Boyu 1.70 ve kilosu ise 56’dır.

Merve Oflaz Kaç Yaşında? 23 Mayıs 1988 Ay, gün ve yıl olarak doğum günüdür.Okulda tiyatro dışında Voleybol ile de ilgilenmiş ve Okuldaki Voleybol oynayanlar arasında en başarılardan biri olmuştur.Liseyi 2005 tarihinde bitirmiştir.

Liseyi tamamladıktan sonra iş hayatına girmiş ve çalışmaya başlamıştır.Üniversite’de hedefi İngilizce Öğretmeni olmaktı fakat o bölümü kazanamadı.Bunun üzerine tenis ile yüzme hocalığı yaptı.2008 tarihinde Beden Eğitimi Spor Meslek Yüksekokulu sınavlarına girdi ve sınavdan iyi sonuç olarak sınavı kazanmış oldu.

visum china
visum china

Okulunu sürdürdüğü vakitlerde 2008 senesinde Var mısın Yok Musun adındaki yarışma programına girdi.Üç ay süresince yarışmada yer aldı.Bu yarışmayı 80 bin Türk lirası kazanarak noktaladı.

2010 senesinde Survivor yarışmasına seçildi ve yarışmayı birinci olarak bitirmiştir.2011 tarihinde ise Survivor ile ilgili programda yorumcu olarak yer almıştır.2012 tarihinde çocuklara özel olan yarışmada sunucu oldu.Molped reklamları ile daha çok izleyiciye ulaşmış oldu.

Reklamlardan sonra ilk kez Muhteşem Yüzyıl’da oynadı ve Ayşe’yi canlandırdı.2012 tarihinde Kalbim 4 Mevsim isimli televizyon dizisinde oynamış ve Başrol olarak Aslı rolü ile ekrana gelmiştir.2014 tarihinde ise bir sinema filmi olan Gulyabani’de oynamıştır.Aynı sene Not Defteri dizisinde bulundu.

2015 tarihinde Survivor All Star kadrosuna girmiş ve tekrar Survivor yarışmasında kendini bulmuştur.

merve-oflaz-biyografi

Merve Oflaz Oynadığı Diziler ve Filmler

2017 – Arka Sokaklar
2016 – Şimdi Ask (Film)
2016 – Kacın Kurasi
2015 – Kertenkele
2014 – Güzel Köylü (Oya)
2014 – Not Defteri (İclal)
2014 – Gulyabani (Film)
2012 – Kalbim 4 Mevsim (Aslı)
2011 – 2013 – Muhteşem Yüzyıl

Merve Oflaz kimdir boyu biyografisi yaşı uzunca bir bilgisinden sonra yazımızı tamamlamış oluyoruz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir