Pınar Erbaş Kimdir Biyografisi Yaşı Boyu Kaç?

Pınar Erbaş Kimdir Kaç Yaşında?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Show Tv Ana Haber bültenini bu sene içerisinde iki tane güzel bayan sunmakta.Bunlardan biri olan Show Tv’nin hafta sonu haberlerini sunan güzel isim Pınar Erbaş kimdir kaç yaşında? biyografisi.

Pınar Erbaş Kimdir Kaç Yaşındadır Boyu Kaç?

Pınar Erbaş, 1987 tarihinde doğmuş olan İstanbullu bir sunucudur.Oyuncuların, mankenlerin ve daha bir çok ünlünün yaşamış olduğu Türkiye’nin en kalabalık nüfusuna sahip şehri İstanbul’da yaşamına devam etmektedir.Ünlü isim 1.70 cm boyunda, 55 kilo ve renkli gözlüdür.Bir bayan için oldukça ideal boy uzunluğuna sahiptir.

Eğitiminin tamamını Galatasaray’da okumuş isim, Galatasaray Üniversitesi’nin İletişim Fakültesini bitirmiş ve bitirdiği seneden itibaren medya ile ilgilenerek bu sektöre girmiştir.Çok güzel akıcı bir biçimde İngilizce konuşabilen sunucu aynı zamanda Fransızca dilinede çok hakimdir.

visum china
visum china

Habertürk Gazetesinde ünlü kişilere röportaj yaparak tam olarak 5 yıl boyunca Habertürk bünyesinde yer almıştır.Çoğunlukla Sanat ile Yaşam konulu röportajlara imza atmıştır.

2013 tarihinin Ağustos ayınla beraber Show Tv kanalına geçmiş ve Hafta Sonu Show Tv’nin haber bülteninde ekrana çıkmıştır.Aynı sene içersinde yaklaşık olarak 5-6 hafta boyunca Cuma sabahlarıda sabah haberi sunmuştur.

Ünlü sunucu, halen Show Tv hafta sonu Haber Bülteni sunuculuğunu yapmaktadır.Ayrıca ünlü isim yaz sezonunda hafta içi haber bültenini sunmaktadır.Pınar Erbaş Özellikle Show Tv’ye geldiğinden beri merak edilen bir sunucu olmuştur.

Umarım kendisini yakın bir zaman içerisinde sadece haber bülteni değil programlarlada televizyonlarda izleyicilerin karşısına çıkar.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

2 Yorum Bırak

  1. Pınar hanımefendi tvye çok yakışıyor gerçektende keşke hep haberleri o sunsa 🙂

  2. Pınar erbaş evli mi de bilimi mutlu yıllar sana pinarcigmm seni her aksamhaftaici haberini verme ni istiyorum canmm okadar çok guzelsinki sanki bir melek şimdi senin haberini izliyorum canmmmmmmsaclarin cok guzel ve uzun ben onun için senin haberini izliyorm canmmalllah guzelligini bozmasin nice yillara askimmm benimm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.