Pınar Erbaş Kimdir Kaç Yaşında?

Pınar Erbaş Kimdir Kaç Yaşında?

Show Tv Ana Haber bültenini bu sene içersinde iki tane güzel bayan sunmakta.Bunlardan biri olan Show Tv’nin hafta sonu haberlerini sunan güzel bayan Pınar Erbaş kimdir kaç yaşında? biyografisi.

Pınar Erbaş Kimdir Kaç Yaşındadır Boyu Kaç?

Pınar Erbaş oyuncuların, mankenlerin ve çok kalabalık bir nüfusun yer almış olduğu İstanbul’da hayatını devam ettiren bir kişidir.İstanbullu olan sunucu 31 yaşında ve 1987 tarihli doğum tarihine sahiptir.Boyu 1.70 cm olan sunucu oldukça bir bayan için ideal dediğimiz boy uzunluğuna sahiptir.

Eğitimini tamamı ile Galatasaray’da bitirmiştir.Çok güzel akıcı bir biçimde İngilizce konuşabilen sunucu aynı zamanda Fransızca dilinede çok hakimdir.Galatasaray Üniversitesi’nin İletişim Fakültesini bitirmiş ve bitirdiği seneden itibaren medya ile ilgilenerek bu sektöre girmiştir.

Habertürk Gazetesinde ünlü kişilere röportaj yaparak tam olarak 5 yıl boyunca Habertürk bünyesinde yer almıştır.Çoğunlukla Sanat ile Yaşam konulu röportajlara imza atmıştır.

2013 tarihinin Ağustos ayınla beraber Show Tv kanalına geçmiş ve Hafta Sonu Show Tv’nin haber bülteninde ekrana çıkmıştır.Aynı sene içersinde yaklaşık olarak 5-6 hafta boyunca Cuma sabahlarıda sabah haberi sunmuştur.

2015 senesinin Ekim ayına girdiğimiz şu günlerde halen Show Tv hafta sonu haber bültenini kendisi sunmaktadır.Pınar Erbaş Özellikle Show tvye geldiğinden beri merak edilen bir sunucu olmuştur.

Umarım kendisini yakın bir zaman içersinde sadece haber değil programlarlada televizyonlarda izleyicilerin karşısına çıkar.Pınar Erbaş Kimdir Kaç Yaşında? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Pınar erbaş evli mi de bilimi mutlu yıllar sana pinarcigmm seni her aksamhaftaici haberini verme ni istiyorum canmm okadar çok guzelsinki sanki bir melek şimdi senin haberini izliyorum canmmmmmmsaclarin cok guzel ve uzun ben onun için senin haberini izliyorm canmmalllah guzelligini bozmasin nice yillara askimmm benimm

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın