Merve Özbey Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Boyu

Merve Özbey Kimdir Kaç Yaşındadır Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

2015 senesinde çıkarmış olduğu albümle beraber ekranlarda gözükmeye başlayan şarkıcı Merve Özbey kimdir kaç yaşında boyu kaç? işte şarkıcının kısa biyografisi.

Merve Özbey Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Merve Özbey, 17 Temmuz 1988 tarihinde hayata merhaba demiş olan İstanbullu bir şarkıcıdır.Tanınmış olan gruplardan olan Trio Chios grubunda vokalist olarak yer almıştır.Aslen ise Erzurumlu Dadaşlardandır.Boyu 1.61’dir.

Meslek hayatında tanınabilirliğini Youtube’de çok fazla izlenilen düet ile sağlamıştır.Helal Ettim adındaki şarkıda Erdem Kınay ile beraber çok güzel bir düete imza atmıştır.Bu düet sonrasında hem youtube’de hemde bir çok radyoda bu şarkı çalmış ve her zaman listenin yukarlarında kendine yer edinmiştir.

visum china
visum china

Çıkarmış olduğu albüm olan Yaş Hikayesi albümü çok beğenilmiştir.Albümünün adını taşıyan bu şarkı herkesin dilinden diline dolanır hale geldi.Kısa zamanda popülerliği arttı ve çok dinlenen şarkı oldu.İlk albümü olan bu albümde oldukça güzel parçalar bulunmaktadır.Parçalardan bazıları şunlardır : Topsuz Tüfeksiz, Allaha Emanet Ol, Usta, Yağmur, Vicdanın Affetsin gibi şarkılardır.

Merve Özbey Albüm çıkarmadan önce bazı albümlerde düet yapmıştır.2012 senesinde Erdem Kınay Proje albüm, 2015 senesinde Musa Eroğlu ile Bir Asır albümleridir.

Albümünün beğenilmesinle beraber Beyaz Show’un sezon açılışını yapmasından sonraki hafta Beyaz Show programına ardındanda 7 Kasım günü Star Tv ekranlarındaki Dada programının konuklarından biri olmuştur.İki programda da izleyiciler kendisine yoğun ilgi göstermişlerdir.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.