Merve Özbey Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Boyu

Merve Özbey Kimdir Kaç Yaşındadır Boyu Kaç?

2015 senesinde çıkarmış olduğu albümle beraber ekranlarda gözükmeye başlayan şarkıcı Merve Özbey kimdir kaç yaşında boyu kaç? işte şarkıcının kısa biyografisi.

Merve Özbey Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Merve Özbey, 17 Temmuz 1988 tarihinde hayata merhaba demiş olan İstanbullu bir şarkıcıdır.Tanınmış olan gruplardan olan Trio Chios grubunda vokalist olarak yer almıştır.Aslen ise Erzurumlu Dadaşlardandır.Boyu 1.61’dir.

Meslek hayatında tanınabilirliğini Youtube’de çok fazla izlenilen düet ile sağlamıştır.Helal Ettim adındaki şarkıda Erdem Kınay ile beraber çok güzel bir düete imza atmıştır.Bu düet sonrasında hem youtube’de hemde bir çok radyoda bu şarkı çalmış ve her zaman listenin yukarlarında kendine yer edinmiştir.

Çıkarmış olduğu albüm olan Yaş Hikayesi albümü çok beğenilmiştir.Albümünün adını taşıyan bu şarkı herkesin dilinden diline dolanır hale geldi.Kısa zamanda popülerliği arttı ve çok dinlenen şarkı oldu.İlk albümü olan bu albümde oldukça güzel parçalar bulunmaktadır.Parçalardan bazıları şunlardır : Topsuz Tüfeksiz, Allaha Emanet Ol, Usta, Yağmur, Vicdanın Affetsin gibi şarkılardır.

Merve Özbey Albüm çıkarmadan önce bazı albümlerde düet yapmıştır.2012 senesinde Erdem Kınay Proje albüm, 2015 senesinde Musa Eroğlu ile Bir Asır albümleridir.

Albümünün beğenilmesinle beraber Beyaz Show’un sezon açılışını yapmasından sonraki hafta Beyaz Show programına ardındanda 7 Kasım günü Star Tv ekranlarındaki Dada programının konuklarından biri olmuştur.İki programda da izleyiciler kendisine yoğun ilgi göstermişlerdir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.