Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak kimdir, Murat Sancak'ın hayatı, biyografisi, Murat Sancak kaç yaşında, Murat Sancak nereli?

Murat Sancak Kimdir? Murat Sancak Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak kimdir, Murat Sancak’ın hayatı, biyografisi, Murat Sancak kaç yaşında, Murat Sancak nereli? İşte Murat Sancak hakkında detaylar.

Murat Sancak Kimdir?

Murat Sancak 23 Ocak 1968 tarihinde Siirt’te dünyaya gelmiştir. Türk iş insanı ve spor yöneticisi, MT Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Adana Demirspor Başkanı’dır.

Murat Sancak İş Hayatı

İlaç dağıtım alanında faaliyet gösteren Alliance Healthcare’da uzun yıllar Satınalma ve Satış Direktörlüğü görevini üstlenmiştir. 2005 yılında MT Sağlık Ürünleri şirketini kurarak sağlık alanında yatırımlarına başladı. 2008 yılında Türkiye’nin en büyük hasta altı bezi fabrikası SAN Sağlık firmasını kurdu. 2009 yılında MT Bilgi Teknolojileri şirketini hayata geçirerek Türkye’nin ilk yeni nesil yazar kasa pos markası VERA’nın geliştirilmesine ve üretilmesine öncülük etti.

visum china
visum china

Türkiye’de farmakoloji ve farmakovijilans alanında kamu yararına geliştirilecek projeler hayata geçirmek üzere 2017 yılında Maxicells İlaç San. Firmasını kurdu. 2014-2017 yılları arasında Star Medya Grubu yönetim kurulu başkanlığı ve TürkMedya yönetim kurulu üyeliğini yürütmüştür.

Murat Sancak Kişisel Hayatı

Murat Sancak evlidir ve 6 çocuk babasıdır. İş insanı Ethem Sancak’ın kuzenidir.

Murat Sancak hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.