Oktay Çubuk kimdir, nereli, Oktay Çubuk kaç yaşında, Oktay Çubuk boyu, kilosu kaç, Oktay Çubuk sevgilisi var mı, sevgilisi kimdir, Oktay Çubuk rol aldığı dizi ve filmler neler?

Oktay Çubuk Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Oyuncu Oktay Çubuk’a dair bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Oktay Çubuk kimdir, nereli, Oktay Çubuk kaç yaşında, Oktay Çubuk boyu, kilosu kaç, Oktay Çubuk sevgilisi var mı, sevgilisi kimdir, Oktay Çubuk rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Oktay Çubuk hakkında detaylar.

Oktay Çubuk Kimdir, Kaç Yaşında?

Oktay Çubuk 12 Mart 1996 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. İzmir Amerikan Koleji’nde okudu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünde eğitimine devam etmektedir. Cüneyt Sayil Atölye’de oyunculuk eğitimi aldıktan sonra birçok workshopa katılmıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Oktay Çubuk kimdir, nereli, Oktay Çubuk kaç yaşında, Oktay Çubuk boyu, kilosu kaç, Oktay Çubuk sevgilisi var mı, sevgilisi kimdir, Oktay Çubuk rol aldığı dizi ve filmler neler?

Oktay Çubuk Sevgilisi Var mı?

Oktay Çubuk oyuncu Bahar Şahin ile beraberdir.

Oktay Çubuk Boyu Kaç?

Oktay Çubuk 1.80 boyundadır.

Oktay Çubuk Kaç Kilo?

Oktay Çubuk 73 kilodur.

Oktay Çubuk Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Ah Nerede
  • 2022 – Baba
  • 2022 – Duran
  • 2020-2021 Sol Yanım
  • 2020 – Bir Nefes Daha
  • 2019 – Aşk Ağlatı
  • 2017-2018 Cennet’in Gözyaşları

Oktay Çubuk hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir