Onur Büyüktopçu Kimdir?

Onur Büyüktopçu Kimdir?

Son dönemlerde sunmuş olduğu Yemekteyiz programı ile internette en fazla aranılan ünlülerden biri olan ve çoğunlukla oyuncu olarak karşımıza çıkmış Onur Büyüktopçu kimdir? aslen nerelidir? boyu ve kilosu kaçtır? kapsamlı bir biçimde sizler için bütün cevapları derledik.

Onur Büyüktopçu Kimdir? Biyografisi

24 Nisan 1982 yılında İstanbul’da hayata merhaba diyen Onur Büyüktopçu, aslen Çankırı nüfusuna bağlı olan bir isimdir.Çocukluğu İzmir’de geçen oyuncu, kendini İzmirli olarak görmektedir.Annesinin göçmen olmasından ötürü tip olarak daha çok anne tarafına çekmiş olan isim boyu, posu ve renkli gözleri ile kızların beğendiği ünlüler arasındadır.

Onur Büyüktopçu’nun boyu 1.82 cm, kilosu ise 80’dir.Burcu ise Boğa’dır.

Lise sonrası bir süre kadar İngiltere’ye gitmiş olan oyuncu burada çeşitli dil dersleri almış ve ardından tekrar Türkiye’ye dönmüştür.İzmir’den sonra İstanbul’da yaşamaya başlamış olan isim, 19 yaşındayken İzmir’den İstanbul’a göç etmiş ve o seneden itibaren İstanbul’da annesi ve ablasınla beraber yaşamıştır.

İngiltere’de yaşadığı dönemde hayatın tüm gerçeklerini gören Onur Büyüktopçu, çok sayıda işte çalışmıştır.www.kimdirkim.com Başta barmenlik ve garsonluk olmak üzere çeşitli işlerde çalışmış olan isim Türkiye’ye geldikten sonra “Lise Devriyesi” isimli dizide rol almıştır.

2 defa estetik burun ameliyatı geçirmiş olan oyuncu, ilk operasyonun başarılı geçmemesi nedeniyle ikinci bir operasyon geçirmiştir.Annesi ve babası ayrı olan oyuncu babası ile çok uzun yıllardır konuşmamaktadır.

Son olarak “Kiralık Aşk” dizisinde izlediğimiz oyuncu ayrıca “Yemekteyiz” isimli Tv8’nin sevilen programını sunmaktadır.

Onur Büyüktopçu Oynadığı Diziler ve Filmler

2003 – Lise Defteri
2004 – Yabanci Damat
2007 – Doktorlar
2007 – Kavak Yelleri (İlk sezon)
2007 – Uc Tatlı Cadı
2010 – Güz Gülleri
2012 – Patlak Sokaklar (Film)
2015 – Buyur Burdan Bak
2016 – Kiralık Aşk

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın