Tuğba Tutuğ Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kilosu Hayatı

Tuğba Tutuğ Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Oyunculuk mesleğine aşık olan isimlerden biri olan ve bu zamana kadar az sayıda proje içerisinde izlediğimiz güzel isim Tuğba Tutuğ kimdir? bu yazımızda bu sorunun cevabını ve daha birçok detayı öğrenebilirsiniz.

Tuğba Tutuğ Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kaçtır?

1 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da doğan Tuğba Tutuğ, Haliç Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümünü bitirmiştir.10 yaşındayken çocuk oyununda oynamış olan isim, daha o yaşlardayken oyuncu olmanın hayalini kurmuştur.Ailesinin de desteği ile birlikte oyuncu olmuş olan isim bazı yapımlarda yer almıştır.

Tuğba Tutuğ’un boyu 1.68 cm, kilosu ise 56’dır.Burcu ise Kova’dır.

visum china
visum china

İlk olarak 2016 tarihinde “Adını Sen Koy” adındaki günlük dizinin kadrosunda bulunmuş olan isim ardından ise “Hayatımın Aşkı” dizisinde oynamıştır.

2017 tarihinde sinema projesi için kameralar önüne geçen isim “İki” isimli sinema filminde rol almıştır.www.kimdirkim.com Son olarak “Yaralı Kuşlar” dizisinin oyuncu ekibine katılan güzel oyuncu, yeni yapımlarda roller almaya devam edeceğe benziyor.

Yabancı bazı oyuncuları örnek alan ünlü oyuncu, Meryl Streep ve Cate Blanchett gibi oyuncuların çok başarılı olduğunu ve kendisininde idolünün bu oyuncular olduğunu bir röportajında belirtmiştir.

Set dışındaki vaktini genellikle spor yaparak ve bol sayıda film izleyerek geçiren isim, bazen de çok yakın arkadaşları ile birlikte çeşitli organizasyonlar yapmaktadır.

Tuğba Tutuğ Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2016 – Adını Sen Koy
2016 – Hayatımın Aşkı
2017 – İki (Sinema)
2019 – Yaralı Kuslar

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.