Osman Aynur kimdir, nereli, Osman Aynur kaç yaşında, Osman Aynur boyu, kilosu kaç?

Osman Aynur Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

Güreşçi Osman Aynur’a dair bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Osman Aynur kimdir, nereli, Osman Aynur kaç yaşında, Osman Aynur boyu, kilosu kaç? İşte Osman Aynur hakkında detaylar.

Osman Aynur Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Osman Aynur 17 Şubat 1980 tarihinde Antalya’da dünyaya geldi. Babasının desteği ile 13 yaşında minder güreşine başladı. Eğitim hayatında liseyi bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu’ndan Beden Eğitimi Öğretmeni olarak mezun olmuştur.

Osman Aynur 2006 yılında 645. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde rakibi Recep Kara’yı yenerek birinciliği kazanmıştır. 2007 ve 2008 yıllarında da Başpehlivanlık güreşlerinde üçüncülüğü kazanmıştır. 2015 yılı 654. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Orhan Okulu ile final güreşi yapmıştır. Son karşılaşmada rakibine yenilerek ikinci olmuştur.

Osman Aynur Boyu Kaç?

Osman Aynur 1.90 boyundadır.

Osman Aynur Kaç Kilo?

Osman Aynur 110 kilodur.

Osman Aynur hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir