Osman Aynur kimdir, nereli, Osman Aynur kaç yaşında, Osman Aynur boyu, kilosu kaç?

Osman Aynur Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

Güreşçi Osman Aynur’a dair bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Osman Aynur kimdir, nereli, Osman Aynur kaç yaşında, Osman Aynur boyu, kilosu kaç? İşte Osman Aynur hakkında detaylar.

Osman Aynur Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Osman Aynur 17 Şubat 1980 tarihinde Antalya’da dünyaya geldi. Babasının desteği ile 13 yaşında minder güreşine başladı. Eğitim hayatında liseyi bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu’ndan Beden Eğitimi Öğretmeni olarak mezun olmuştur.

Osman Aynur 2006 yılında 645. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde rakibi Recep Kara’yı yenerek birinciliği kazanmıştır. 2007 ve 2008 yıllarında da Başpehlivanlık güreşlerinde üçüncülüğü kazanmıştır. 2015 yılı 654. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Orhan Okulu ile final güreşi yapmıştır. Son karşılaşmada rakibine yenilerek ikinci olmuştur.

Osman Aynur Boyu Kaç?

Osman Aynur 1.90 boyundadır.

Osman Aynur Kaç Kilo?

Osman Aynur 110 kilodur.

Osman Aynur hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir