Ozan Kaya Oktu kimdir, nereli, Ozan Kaya Oktu kaç yaşında, Ozan Kaya Oktu boyu, kilosu kaç, Ozan Kaya Oktu rol aldığı dizi ve filmler neler?

Ozan Kaya Oktu Kimdir, Kaç Yaşında, Aslen Nereli, Boyu Kaç?

Oyuncu Ozan Kaya Oktu’na dair bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Ozan Kaya Oktu kimdir, nereli, Ozan Kaya Oktu kaç yaşında, Ozan Kaya Oktu boyu, kilosu kaç, Ozan Kaya Oktu rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Ozan Kaya Oktu hakkında detaylar.

Ozan Kaya Oktu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ozan Kaya Oktu 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Nazan Kesal ve Hilal Saral gibi isimlerden eğitim alan Oktu, İstanbul Film Akademisi’nde çalışmıştır. Mercedes, Ülker Metro, McDonalds, sahibinden.com, Defacto, Vivident, ING Bank gibi marka ve firmaların reklamlarında oynadı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Ozan Kaya Oktu Boyu Kaç?

Ozan Kaya Oktu 1.83 boyundadır.

Ozan Kaya Oktu Kaç Kilo?

Ozan Kaya Oktu 78 kilodur.

Ozan Kaya Oktu Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Senden Daha Güzel
  • 2021 – Geçen Yaz
  • 2021 – Masumiyet
  • 2019 – Vurgun

Ozan Kaya Oktu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir