Özgü Delikanlı kimdir, nereli, Özgü Delikanlı kaç yaşında?

Özgü Delikanlı Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Gelsin Hayat Bildigi Gibi dizisinde Mert karakterini oynayan Özgü Delikanlı kimdir, nereli, Özgü Delikanlı kaç yaşında? İşte Özgü Delikanlı hakkında detaylar.

Özgü Delikanlı Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Özgü Delikanlı 1996 yılında Berlin’de dünyaya geldi. doğumlu. 2 sene Free University Berlin’de Hukuk okumuştur. Oyunculuk alt yapısı Berlin’in Non Acting sınıfında Christian Wewerka yönetiminde Metod Oyunculuğu ile başladı. İstanbul’a geldikten sonra Merve Taşkan ile Metod oyunculuğu üzerine çalışmalarına devam etti. İkincikat’ta hem oyunculuk hem reji asistanlığı tecrübesinin ardından, MSM’deki çalışmalarıyla birlikte tiyatroya adım atmış oldu. Gelsin Hayat Bildigi Gibi dizisinde Mert karakterine hayat vermektedir.

Özgü Delikanlı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir