Özlem Pala Kimdir Biyografisi

Özlem Pala Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Tgrt Haber Sunuculuğu yapan kısa bir süre önce Tgrt’ye geçen öncesinde ise birçok kanalda spikerlik yapmış sunucu Özlem Pala kimdir? biyografisi.

Özlem Pala Kimdir Nereli Hayatı

Özlem Pala Ankara’da doğmuş, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirmiştir.Mezun olduktan sonra Flash Tv ekranlarında habercilik mesleğini yapmaya başladı.İlk başlarda burada stajyer olarak görev almış fakat o sırada Muhabirlerde toplu istifa yaşanınca o kadroya alınma şansı yakalamıştır.Kıyafetlerinin herhangi bir sponsoru bulunmuyor.2 ayda bir genelde kıyafetlerini yenileyen Sunucu bu konuda çok hassas.

Sunuculuk ve Spikerlik kariyeri çok fazla olan Sunucu 13 yıl kadar Flash Tv ekranlarında çalışmıştır.Bu 13 yıllık serüven boyunca Siyasi partileri takip etmiş aynı zamanda Muhabirlik ve Sabah programlarını sunmaya başlamıştır.2005 tarihinde Meclis Dergisi Yılın Televizyoncusu ödülünü ona vermiştir.

visum china
visum china

13 yıllık Flash Tv’nin 11. yılında Haber müdürü oldu.Bu müdürlük görevi 1-2 sene civarı sürdü.Flash Tv’nin ardından ise Tgrt ekranlarına geçiş yaptı ve burada haber sunuculuğu yapmaya başladı.Uzunca zamandırda Benim Evim programını sunarak inşaat sektörü ile Gayrimenkul sektöründeki son durumları konukları ile konuşup paylaşıyor.

18 senedir ekranlarda olan Sunucunun mesleği bırakma gibi bir düşüncesi hiç olmamış.Yıllarını verdiğini ve bu mesleği yapmaktan keyif aldığını her röportajında söylemiştir.

Özlem Pala Evlimidir? Evet kendisi Esat bey ile evlidir oda gazetecilik yapan bir isimdir.Bu evlilikten 9 yaşında bir çocukları vardır.Sunucunun en büyük haykırışıda çocuğuna yeterince vakit ayıramamasıdır.Tek hobisi bulunan Sunucu sadece vakit bulduğunda kitap okumayı seviyor.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.