Özlem Pala Kimdir?

Özlem Pala Kimdir?

Tgrt Haber Sunuculuğu yapan kısa bir süre önce Tgrt’ye geçen öncesinde ise birçok kanalda spikerlik yapmış sunucu Özlem Pala kimdir? biyografisi.

Özlem Pala Kimdir Nereli Hayatı

Özlem Pala Ankara’da doğmuş, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirmiştir.Mezun olduktan sonra Flash Tv ekranlarında habercilik mesleğini yapmaya başladı.İlk başlarda burada stajyer olarak görev almış fakat o sırada Muhabirlerde toplu istifa yaşanınca o kadroya alınma şansı yakalamıştır.Kıyafetlerinin herhangi bir sponsoru bulunmuyor.2 ayda bir genelde kıyafetlerini yenileyen Sunucu bu konuda çok hassas.

Sunuculuk ve Spikerlik kariyeri çok fazla olan Sunucu 13 yıl kadar Flash Tv ekranlarında çalışmıştır.Bu 13 yıllık serüven boyunca Siyasi partileri takip etmiş aynı zamanda Muhabirlik ve Sabah programlarını sunmaya başlamıştır.2005 tarihinde Meclis Dergisi Yılın Televizyoncusu ödülünü ona vermiştir.

13 yıllık Flash Tv’nin 11. yılında Haber müdürü oldu.Bu müdürlük görevi 1-2 sene civarı sürdü.Flash Tv’nin ardından ise Tgrt ekranlarına geçiş yaptı ve burada haber sunuculuğu yapmaya başladı.Uzunca zamandırda Benim Evim programını sunarak inşaat sektörü ile Gayrimenkul sektöründeki son durumları konukları ile konuşup paylaşıyor.

18 senedir ekranlarda olan Sunucunun mesleği bırakma gibi bir düşüncesi hiç olmamış.Yıllarını verdiğini ve bu mesleği yapmaktan keyif aldığını her röportajında söylemiştir.

Özlem Pala Evlimidir? Evet kendisi Esat bey ile evlidir oda gazetecilik yapan bir isimdir.Bu evlilikten 9 yaşında bir çocukları vardır.Sunucunun en büyük haykırışıda çocuğuna yeterince vakit ayıramamasıdır.Tek hobisi bulunan Sunucu sadece vakit bulduğunda kitap okumayı seviyor.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın