Pelin Bölükbaş Kimdir Kaç Yaşında?

Çınarın Gölgesinde Çınar (Pelin Bölükbaş) Kimdir?

Samanyolu Tv televizyonun günlük dizilerine bir yenisi daha ekleniyor.Çınarın Gölgesinde adındaki dizi izleyicileri ile buluşmaya başladı.Büyük yankı uyandırması beklenen uzun soluklu bir dizi izleyicileri bekliyor.Dizinin Başrol oyuncusu olan Pelin Bölükbaş kimdir kaç yaşında? hakkındaki bütün merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Pelin Bölükbaş Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Çınarın Gölgesinde Çınar Kimdir Gerçek Adı? Pelin Bölükbaş 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.Hakkında çok fazla bilgiye ulaşamadığımız oyuncunun boyu 1.75 kilosu ise 68-69’dur.Saçlarının rengi koyu kahverengi renk gözleride kahverengi renktir.

Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarını bitirerek tamamlamıştır.Geçmiş zamanlarda reklamlarda ve Sinema filminde oynama başarısı gösteren Oyuncu Gelmeyen Bahar adındaki filmde oynadı.Oynadığı reklam ise Türkcell Superonline reklamıdır.Tiyatro’da eğitimlerini Tiyatro Adam ile Tiyatro Müzikalistte görmüştür.

Oyuncunun en beğendiği Hobileri arasında Piyano çalmak, paten yapmak, tenis ve bisiklet sürmek vardır.

Yeni Başlayacak dizinin konusu ise Çınar 3 tane çocuğu bulunan Kocasınla beraber mutlu mesut yaşayan bir ismi canlandıracak.Bir gece içersinde hayatı birden bire hiç olmadık bir zamanda tamamen berbat bir hale gelir.Hayatının berbat hale gelmesinden sonra zor günler onu bekleyecektir.

pelin-bolukbas-cinarin-golgesinde

Tek başına tüm zorlukların üstünden gelmeye çalışan Hayatın ondan aldıklarını tekrar geri alabilmek için yoğun çaba sarfeden bir bayanın yaşadığı tüm zorluklar dizide ele alınacak.

Pelin Bölükbaş bu dizide en baş oyuncu konumunda.Dizi Ağustos ayının üçü olan Pazartesi günü yayın hayatına başlamış oldu.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir