Ali Ersan Duru Kimdir Biyografisi

Ali Ersan Duru Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Atv’nin önemli dizilerden biri olan Aşk Zamanı dizisinde Fikret karakterini oynamış Yakışıklı başrol oyuncusu Ali Ersan Duru kimdir kaç yaşında nerelidir? hakkındaki en önemli bilgiler.

Ali Ersan Duru Kimdir Biyografisi

Ali Ersan Duru 19 Eylül 1984 senesinde Ankara’da hayata gelmiştir.4 abisi bulunan oyuncunun annesi Karadenizli, babası ise Ankaralıdır.İlkokuldan Liseye kadar hep Ankara’da eğitimini görmüştür.Liseyi bitirmesinin sonrasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maliye Bölümünü okudu.Bölümü bitirdikten sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tiyatro Topluluğuna giriş yaparak tiyatro yaşantısına başlamış oldu.Lisans eğitiminide aldıktan sonra profesyonel bir şekilde oyunculukta bulunmak istedi ve bu nedenle İstanbul’a gitme kararı aldı.

İstanbul’a gittikten sonra vakit kaybetmeden hemen oyunculuk eğitimlerine geçti.İlk baş 2008 tarihinde Dialog Anlatım ile iletişim temel oyunculuk teknikleri hususunda eğitim aldı.Daha sonrasında Şahika Tekand Stüdyasına giriş yaparak burada 2 sene kadar tiyatro eğitimi almıştır.Tiyatro aldığı dönemlerde diksiyon ile şan dersi almayı ihmal etmeyen oyuncu ilk olarak Trt 1 ekranlarındaki Başrolde Aşk adındaki dizide oynadı.

2012 tarihinde Diriliş ismindeki romanın Beyaz perdeye uyarlanmasınla beraber Çanakkale 1915 adındaki filmde oynadı.Bu filmde Mehmed Ali karakterini canlandırdı.2013 tarihinde Yağmurdan kaçarken adındaki dizide oynamış yine aynı sene içersinde Bugünün Saraylısı dizisinde başrol oynamıştır.

ali-ersan-duru-ask-zamani-fikret

Ali Ersan Duru Oynadığı Diziler ve Filmler

2018 – Kalbımın Sultani
2016 – Şahane Damat
2015 – Aşk Zamanı (Fikret)
2013 – 2014 – Bugünün Saraylısı
2013 – Yağmurdan Kaçarken (Korkmaz)
2013 – Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda
2012 – Çanakkale 1915 (Mehmet Ali)
2011 – 2012 – Hayat Devam Ediyor
2011 – Başrolde Aşk (Emre)
2010 – Lale Devri

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.