Rüveyda Öksüz Kimdir Biyografisi

Rüveyda Öksüz Kimdir Nereli Yaşı Kaç?

Türkiye güzeli tacını takmış olan ve şahane güzelliğinle bir çok kişinin başını döndüren, bir süredir de hiç bir yapımda yer almayan oyuncu Rüveyda Öksüz kimdir nereli yaşı kaçtır? güzel isimle ilgili oluşturduğumuz makalemiz başlıyor.

Rüveyda Öksüz Kimdir Biyografisi

Rüveyda Öksüz, 1994 tarihinde İstanbul Şehrimizde hayata gözlerini açmıştır.4 kardeştir ve o kendisi en küçükleridir.İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay bilimlerinde halen öğrenci olarak öğrenimini sürdürmektedir.2013 tarihinde katılmış olduğu Miss Turkey yarışmasında Türkiye’nin Güzeli seçilmiştir.Bu yarışmadan sonra aynı yıl içersinde Miss World 2013 yarışmasına katılarak bizleri temsil etmiş ama derece alamamıştır.2013 tarihinden itibaren fazla sayıda defineye çıktı.Güzel Oyuncu ve Türkiye Güzeli’nin boyu 1.80 cm kilosu ise 55-56 civarıdır.

Yarışmayı kazandığında tarif edilemeyecek bir mutluluk ve heyecan yaşadığını, hayatının en güzel günlerinden biri olduğunu yarışma sonrası açıklamıştır.Hem okulunla hemde oyunculuk ile ilgilenmektedir.

Onu bizler Miss Turkey yarışmasınla beraber tanıdık fakat daha sonra oyunculuk ile hiç yabancı olmadığını gösterdi.Ezra isimli dizide Ezra karakterini oynamıştır.

Sigara ile Alkol konusunda kesin kararları bulunan Güzel Yıldız bu iki zararlı içeceğe asla taviz vermeyen bir isimdir.

ruveyda-oksuz-o-ask-benim-nagme

Güzel isim 2015 tarihinde “Sen Benimsin”, 2016 tarihinde ise “Cesur Yürek” dizisinde rol almıştır.

Oyuncunun Oynamış Olduğu Diziler

2014 – Ezra
2015 – O Ask Benım
2015 – Sen Benimsin
2016 – Cesur Yurek

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.