Rüveyda Öksüz Kimdir Nereli Yaşı Kaç?

Rüveyda Öksüz Kimdir Nereli Yaşı Kaç?

Fox Tv ekranlarında bir süre önce yayınlanmış olan ardındanda dizinin final yapmasınla beraber sona eren dizinin başrol oyuncusu olan Nağme karakterini canlandırmış Türkiye Güzeli bir isim Rüveyda Öksüz Kimdir nereli yaşı kaçtır?

Rüveyda Öksüz Kimdir Biyografisi

Rüveyda Öksüz 1994 tarihinde İstanbul Şehrimizde hayata gözlerini açmıştır.4 kardeştir ve o kendisi en küçükleridir.İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay bilimlerinde halen öğrenci olarak öğrenimini sürdürmektedir.2013 tarihinde katılmış olduğu Miss Turkey yarışmasında Türkiye’nin Güzeli seçilmiştir.Bu yarışmadan sonra aynı yıl içersinde Miss World 2013 yarışmasına katılarak bizleri temsil etmiş ama derece alamamıştır.2013 tarihinden itibaren fazla sayıda defineye çıktı.Güzel Oyuncu ve Türkiye Güzeli’nin boyu 1.80 cm kilosu ise 55-56 civarıdır.

Yarışmayı kazandığında tarif edilemeyecek bir mutluluk ve heyecan yaşadığını, hayatının en güzel günlerinden biri olduğunu yarışma sonrası açıklamıştır.Hem okulunla hemde oyunculuk ile ilgilenmektedir.

Onu bizler Miss Turkey yarışmasınla beraber tanıdık fakat daha sonra oyunculuk ile hiç yabancı olmadığını gösterdi.Ezra isimli dizide Ezra karakterini oynamıştır.

Sigara ile Alkol konusunda kesin kararları bulunan Güzel Yıldız bu iki zararlı içeceğe asla taviz vermeyen bir isimdir.

ruveyda-oksuz-o-ask-benim-nagme

Sen Benimsin Nağme Dizideki Rolü

Dizide Ejder karakteri ile beraber evlenir ve ardından Bursa’daki Ejder’in çiftliklerine gider burada bir takım durumlardan rahatsız olup evliliği sarsılsada asla pes etmez.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın