Saadet Çelikçi kimdir, nereli, Saadet Çelikçi kaç yaşında, Saadet Çelikçi mesleği, ne iş yapıyor, ne mezunu?

Saadet Çelikçi Kimdir?

Haber Global’in ekran yüzlerinden Saadet Çelikçi’nin hayatını, biyografisini derledik. Saadet Çelikçi kimdir, nereli, Saadet Çelikçi kaç yaşında, Saadet Çelikçi mesleği, ne iş yapıyor, ne mezunu? gibi sorularınızın cevaplarını hazırladık. İşte Saadet Çelikçi hakkında detaylar.

Saadet Çelikçi Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Saadet Çelikçi 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.. Lise eğitimini Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Altınbaş Üniversitesi İşletme mezunudur. Başkent İletişim Akademisi’nde Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk eğitimi aldı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır. Saadet Çelikçi çalışma hayatına 2018 yılında Haber Global’de başladı. Haber Global bünyesinde hem muhabir hem writer olarak görev yapmaktadır.

Saadet Çelikçi Hobileri

Boş zamanlarını seyahat edip, yeni yerler keşfederek geçiriyor. Okumak ve spor hobileri arasında.

Saadet Çelikçi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.