Survivor Ezgi Hocaoğlu kimdir, nerelidir, Ezgi Hocaoğlu kaç yaşında, Ezgi Hocaoğlu mesleği, ne iş yapıyor, Ezgi Hocaoğlu daha önce ne zaman yarıştı? Survivor Ezgi Hocaoğlu kimdir, ne iş yapıyor ve nereli

Survivor Ezgi Hocaoğlu Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor 2022 All Star yarışmacıların hayatları merakla aranmaktadır. Survivor Ezgi Hocaoğlu’nun hayatını, biyografisini derledik. Survivor Ezgi Hocaoğlu kimdir, nerelidir, Ezgi Hocaoğlu kaç yaşında, Ezgi Hocaoğlu mesleği, ne iş yapıyor, Ezgi Hocaoğlu daha önce ne zaman yarıştı? Survivor Ezgi Hocaoğlu kimdir, ne iş yapıyor ve nereli gibi sorulara yanıt aranmaya başlandı. İşte Survivor Ezgi hakkında detaylar.

Ezgi Hocaoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Milli jimnastikçi olan yarışmacı 22 Temmuz 1995 yılında İstanbul’da doğdu. 5-16 yaş aralığında profesyonel olarak Artistik Cimnastik yaptı. Türkiye Cimnastik Federasyonu’ndan Pilates eğitmenlik belgesi aldı. 2017 yılında Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldu. 2018 yılında Medical Exercise Fitness Trainer belgesi aldı. Şu anda Cimnastik ve Pilates antrenörlüğüne devam etmektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Ezgi Hocaoğlu Survivor:

Ezgi Hocaoğlu ne zaman yarıştı? Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına 14 Mart 2020 tarihinde katıldı. 19. bölümde dokunulmazlık oyunu öncesinde Survivor’a dahil olan Ezgi, Ünlüler takımına katıldı. Son olarak Ezgi Hocaoğlu Survivor 2022 All Star yarışmasına yedeklerden katılmıştır.

Ezgi Hocaoğlu Instagram Hesabı

instagram.com/ezgihhocaoglu

Survivor Ezgi Hocaoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir