Samet Sırmalı Kimdir Yaşı Boyu Kaç?

Samet Sırmalı Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ülkemizi Yakışıklılığı ile beraber çok iyi şekilde temsil etme başarısı göstermiş kızların hayran olduğu yakışıklı Samet Sırmalı kimdir kaç yaşında biyografisi gibi sıkça sorulmuş soruların cevabı.

Samet Sırmalı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Samet Sırmalı 1989 tarihinde hayata İstanbul’da gözlerini açmış bir yakışıklıdır.Kendisinin tam olarak doğum zamanı 6 Ekim 1989’dur.Ailesi Bulgaristan’lı olan oyuncu lise eğitimini Florya’da okumuş Üniversiteyi ise burslu olarak kazanmıştır.Halen Kültür Üniversitesi’nin İktisat Bölümünde eğitimine devam etmektedir.Boyu 1.90 cm’dir.

Model olması ise lise yaşlarında olmuştur.Yakın akrabası ile beraber mankenlik ajansına gitmiş ve bu şekilde modelliğe ilk adımını atmıştır.Ardından Katılmış olduğu Best Model yarışmasında iyi bir derece aldı ve 3. sırada yarışmayı tamamladı.Ünlü isim 3.lüğü başarı görsede esas hedefinin 1.lik olduğunu Ünlü bir dergiye verdiği röportajda söylemiştir.Derece ile yarışmayı tamamladıktan sonra aldığı tekliflerden ona uygun olanları kabül etmiş ve modelliğini sürdürmüştür.

Eğitimini çok önemseyen Yakışıklı yıldız eğitiminin bitmesinden sonra ise farklı projelerle televizyon karşısında olacağını sevenlerine duyurmuştur.Beşiktaş taraftarı olan Yakışıklı yıldız modelliği çok sevmesine rağmen oyunculuğuda düşünen bir kişi.

Türkiye’de bir çok markanın onu defileye çıkarmak için yarıştığı bilinsede Ünlü yakışıklı Türkiye’de bulunan markalara pek sıcak bakmamaktadır.Özellikle Yurtdışında çok tanınmış markaların defileleri onun daha çok ilgisini çekmektedir.

samet-sirmali-model

İstanbul’da özellikle Nişantaşı, Bebek, Cihangir en sevdiği yerler arasında.Karşı cinste en çok gözleri ve yüz hatlarına dikkat ettiğini belirten Yakışıklı yıldız giyim tarzınında çok önemli olduğunu vurguluyor.

Samet Sırmalı Türkiye’de Modelliği neden istemediğini ise şu şekilde açıklıyor : Avrupa’da modelliği insanlar meslek olarak kabül ederken Türkiye’de modellere yeteri kadar değer verilmiyor.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir Yorum

  1. Güzellersultanı

    Çok yakışlı bayılıyorum ben buna dizini kacırmıyorum seni çok amma çok seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir