Tuğçe Kurşunoğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Tuğçe Kurşunoğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ekranların şirin ve genç oyuncularından biri olarak doğru adımlarla ilerleyen ünlü oyuncumuz Tuğçe Kurşunoğlu kimdir kaç yaşında ve nerelidir?

Tuğçe Kurşunoğlu Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Tuğçe Kurşunoğlu, 26.12.1992 doğumlu bir oyuncudur.Bursa’da hayata gözlerini açmıştır.İlkokul ile Ortaokulu Bursa’da bitirmiş ardından ise Üniversiteye yazılmıştır.Üniversite tercihini Reklamcılık bölümünü seçerek yapan oyuncu Üniversiteyi bitirmiştir.

Boyu 1.77 olan oyuncu daha 16 yaşına yeni girdiği vakitlerde Bursa’da düzenlenen Best Of Bursa adındaki yarışmaya girmiş ve bu yarışmada Bursa’nın en güzel kızı seçilmiştir.Yarışmadan sonra farklı markalardan katalog için teklif almış ve bir takım katalog çekimlerinde bulunmuştur.Bursa’dan sonra Miss Kemer yarışmasınada girmiş ve buradada yine birinci olmuştur.Bu yarışmaya girmeden öncede yaklaşık 3 yıldır modellik yapmıştır.

Almış olduğu birincilik ve kendine güveniyle beraber Türkiye çapındaki Miss Turkey Güzellik yarışmasına katılma kararı alarak yarışmaya girmiş ve yarışmada ilk on içerisine girerek büyük bir sevinç yaşamıştır.

Okul okuduğu tarihlerde tiyatro ile ilgilenen ve kısa oyunlar yazıp arkadaşlarınla beraber oynayan başarılı isim diksiyon ile oyunculuk eğitimi almıştır.Muhteşem Yüzyılda Cariye rolü ile Televizyonda oyunculuğa başladı.Bu dizinin ardından Kalbim Seni Seçti ve İşler Güçler dizilerinin kadrosuna alındı.

tugce-kursunoglu-biyografi

Bekar olan genç oyuncu yalnız yaşamaktadır.

Tuğçe Kurşunoğlu Oynadığı Diziler ve Filmler

2012 – Leyla ile Mecnun
2012 – İşler Güçler
2013 – Düğün Dernek(Film)
2013 – Herşey Yolunda Merkez (Nermin)
2014 – Pişt(Film)
2014 – Kocamın Ailesi(İpek)
2015 – Ayrılsak da Beraberiz(Serpil)
2016 – Biz Size Döneriz (Film)
2016 – Olaylar Olaylar (Film)
2016 – Yeter

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın