Selim Gülgören kimdir, Selim Gülgören kaç yaşında, Selim Gülgören'in hayatı, biyografisi, Selim Gülgören nereli, Selim Gülgören boyu kaç?

Selim Gülgören Kimdir? Selim Gülgören Kaç Yaşında, Nereli?

Selim Gülgören kimdir, Selim Gülgören kaç yaşında, Selim Gülgören’in hayatı, biyografisi, Selim Gülgören nereli, Selim Gülgören boyu kaç? İşte Selim Gülgören hakkında detaylar.

Selim Gülgören Kimdir?

Selim Gülgören 20 Kasım 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk şarkıcı, besteci, aranjör ve oyuncu.

Selim Gülgören Hayatı

1985 yılında İstanbul’da doğan Selim Gülgören, çocukluk yaşlarında müziğe ilgi duymaya başlamıştır. Marmara Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletmecilik mezunudur. Boğaziçi Müzik Okulu Türk Sanat Müziği Bölümü, Üsküdar Musiki Cemiyeti Müzik için Kompozisyon Bölümü ve Avrupa Trio Müzik Okulundan da Jazz Trio eğitimi almıştır.

Asıl mesleği aranjör’lük olan sanatçı, 2008 yılında İstanbul Bana Dar adlı ilk solo albümü ile büyük bir çıkış yapmıştır. 2008-2009 yılları arasında Star TV’de yayımlanan Baba Ocağı dizisinin müziklerini yapması için teklif alır. Daha sonra karar değişir ve başrol olarak oyunculuk teklifi alır. Teklifi kabul ettikten sonra dizide Burak Özçivit ile rol almaya başlar. Dizi 2 sezon sürmüştür. 2011 yılında “Cennet” adlı bir single yayınlamıştır. Aranjesi Selim Gülgören’e ait olan Cennet Şarkısı 2011 yazının en çok dinlenenleri arasına girmiş ve sanatçıya birçok ödül kazandırmıştır.

Selim Gülgören Boyu Kaç?

Selim Gülgören 1.77 metre boyundadır.

Selim Gülgören Burcu Nedir?

Selim Gülgören akrep burcudur.

Selim Gülgören hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir