Sevinç Kumaş Kimdir?

Sevinç Kumaş Kimdir?

İki Dünya Arasında isimli dizinin önemli isimlerinden biride Aslı karakterini canlandıran kişidir.Peki Sevinç Kumaş Kimdir? nereli kaç yaşında?

Sevinç Kumaş Kimdir? İki Dünya Arasında Aslı Biyografisi

İki Dünya arasında Aslı kimdir? gerçek ismi nedir? gerçek ismi Sevinç Kumaştır.18 Aralık 1984’de İzmir ilinde gözlerini açmıştır.Sevinç Kumaş Boyu 1.60 kilosu ise 45’dir.Birçok eğitim almış ve oyunculuk başarışınla pek çok dizide görev yapmıştır.Özel dersler ve Roman dansı konusunda eğitimler aldı.

İki dünya Arasında Aslı karakteri kötü bir karakteri canlandırıyor.Kendisi Selim ve Sara’ya çok kötülük yapan ve onların mutlu olmasını istemeyen bir karakter olarak karşımıza çıkmakta.Dizide kötü bir kişiyi canlandırmasına rağmen oldukça sempatik bir bayan olarakta gözüken bir isim.İzleyicilerine ben kötü biri değilim diyerek kendini ifade etmiştir.

Dizinin her bölümü cok heyecanlı geçiyor son bölümlerden kısaca bahsedecek olursak 11 Şubat 2015 tarihi itibariyle Aslı Cezaevine girer ve Sara’da cezaevine girip çocuğuna ulaşmak ister fakat Aslı deli numarası yapıp Cezaevinden çıkma peşindedir bakalım dizinin bundan sonraki bölümleri nasıl olacak.Sara bebeğine kavuşacak mı?

Sevinç Kumaş’ın Oynadığı Diziler Ve Filmler

2012 İki Dünya Arasında (Aslı Karakteri)
2012 İstanbul Hatırası (Selma Karakteri)
2011 Karakol (Konuk Oyuncu 3 ve 4 bölüm )
2011 Şüphe ( Ayça Karakteri – Ana cast)
Derdest ( Konuk Oyuncu)
Kavak Yelleri ( 12 Bölüm devam – Gülşen Karakteri )
Ey Aşk Nerdesin (Banu Karakteri)

Başarılı oyuncuya dizideki başarılı performansından dolayı tebriklerimizi ilerletiyor ve diziyi merakla izlediğimizi belirtiyoruz.

Sevinç Kumaş ResimleriSevinç Kumaş Kimdir? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Sevinç Kumaş Seni çok seviyorum çok başarılısın başarılarınında devamını diliyorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın