Şeyda Terzioğlu Kimdir Biyografisi Kaç Yaşındadır?

Şeyda Terzioğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Bu zamana kadar sadece sinema filmlerinde gördüğümüz başarılı oyuncu sadece tek bir dizide oynamıştır.Eve Dönüş dizisinde oynamış olan isim bu dizide Ayşegül karakterini canlandırmıştır.Peki bu dizide Ayşegül’ü canlandırmış olan oyuncu Şeyda Terzioğlu kimdir kaç yaşında boyu kaç? işte hazırladığımız güncel biyografisi.

Şeyda Terzioğlu Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Şeyda Terzioğlu, 1988 yılında dünyaya gelen bir isimdir.Başkent Ankaralı olan oyuncu ilkokula başlamasının ardından 1. sınıfı Ankara’da okumuş 2. sınıftan liseyi bitirene kadar olan yılları Mersin’de geçirmiştir.Mersin’de bir takım tiyatro oyunlarında sahneye çıkmıştır.Boyu 1,69 ve kilosu ise 56’dır.

2006 senesinde Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni kazanan oyuncu burada burslu olarak okumaya başlamıştır.2010 tarihinde burayı en başarılı öğrenci olarak 1. olarak bitirmiştir.Okuduğu yıllardan beri tiyatro ile ilgilenmiştir.Kimdirkim com Farklı tiyatro isimlerinde bulunmuş hepsinde başarı ile sahnelerde yer almıştır.Hayatını Tiyatro ile Filmlerde oyunculuk yaparak sürdürmüştür.

2015 yılına kadar hep filmler ve tiyatrolarda oynayan oyuncu ilk kez bu tarihte Atv televizyonundaki Eve dönüş dizisi ile karşımıza çıkmıştır.

seyda-terzioglu-biyografi

Rol Aldığı Filmler ile Diziler

2010 – Av Mevsimi
2010 – Eyvah Eyvah (Sinema)
2010 – Recep İvedik 3
2012 – Bahar İsyancıdır (Sinema)
2014 – Siccin Büyü Haramdır
2015 – Siccin 2 (Sinema)
2015 – Eve Dönüş(Ayşegül)
2018 – İki İyi Çocuk

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.