Şeyda Terzioğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Şeyda Terzioğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Bu zamana kadar sinema filmlerinde gördüğümüz başarılı oyuncu bir dizi ile karşımıza çıkacak.Atv ekranlarındaki Eve dönüş dizisinde Ayşegül’ü canlandıracak olan oyuncu Şeyda Terzioğlu kimdir kaç yaşında boyu kaç? işte hazırladığımız güncel biyografisi.

Şeyda Terzioğlu Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Şeyda Terzioğlu 27 yaşında olan 1988 yılında dünyaya gelen bir isimdir.Başkent Ankaralı olan oyuncu ilkokula başlamasının ardından 1. sınıfı Ankara’da okumuş 2. sınıftan liseyi bitirene kadar olan yılları Mersin’de geçirmiştir.Mersin’de bir takım tiyatro oyunlarında sahneye çıkmıştır.Boyu 1,69 ve kilosu ise 56’dır.

2006 senesinde Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni kazanan oyuncu burada burslu olarak okumaya başlamıştır.2010 tarihinde burayı en başarılı öğrenci olarak 1. olarak bitirmiştir.Okuduğu yıllardan beri tiyatro ile ilgilenmiştir.Kimdirkim com Farklı tiyatro isimlerinde bulunmuş hepsinde başarı ile sahnelerde yer almıştır.Hayatını Tiyatro ile Filmlerde oyunculuk yaparak sürdürmüştür.

2015 yılına kadar hem filmler ve tiyatrolarda oynayan oyuncu ilk kez bu sene içersinde Atv televizyonundaki Eve dönüş dizisi ile karşımıza çıkmaktadır.

Güzel sinema oyuncusunun instagram hesabı vardır ve çoğunlukla paylaşımlarını oradan yapmaktadır.

seyda-terzioglu-biyografi

Rol Aldığı Filmler ile Diziler

2010 – Av Mevsimi
2010 – Eyvah Eyvah
2010 – Recep İvedik 3
2012 – Bahar İsyancıdır
2014 – Siccin Büyü Haramdır
2015 – Siccin 2
2015 – Eve Dönüş(Ayşegül)Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın