Seyfettin Selim kimdir, nereli, Seyfettin Selim kaç yaşında, Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim ne iş yapıyor?

Seyfettin Selim Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor?

Seyfettin Selim kimdir, nereli, Seyfettin Selim kaç yaşında, Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim ne iş yapıyor? Uzun yıllar Kırkpınar Ağalığı yapan Seyfettin Selim’in kim olduğu merak edilmektedir. İşte Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim’in hayatı ve biyografisi

Seyfettin Selim Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Seyfettin Selim 1 Ağustos 1967 yılında Sakarya’nın Kaynarca İlçesine bağlı Yeşilova köyünde dünyaya geldi. Çiftçi bir ailenin çocuğudur. Genç yaşlarda inşaat sektöründe işçi olarak çalışmaya başlamış ve ustabaşılık, kalfalık ve taşeronluk yapmıştır. Selim İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin kurucusudur.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Seyfettin Selim birçok kuruluşun yönetim kurulu başkanlığını, üyeliğini ve murahhas üyeliğini yapmaktadır. 1997 yılından bu güne Hadımköy sanayici ve iş adamları derneği HASİAD’ın üyesi olup aynı zamanda da 2013 yılında da Anadolu Aslanları İş Adamları derneği ASKON’a da üyeliğini başlatmıştır.

Ayrıca futbolla beraber 5 yıl 2008-2013 tarihleri arasında yağlı güreş ağalığı, güreş müsabakaları sponsorluğu, kickbox müsabakaları sponsorluğu yaparak Türk sporuna katkıda bulunmaktadır. Cumhuriyet tarihinin en fazla Kırkpınar Ağalığını yapmıştır. Sadece 2014 yılı dışında 2010 yılından itibaren Kırkpınar Ağalığı yapmaktadır.

Seyfettin Selim hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir