Şeyma Vural kimdir, Şeyma Vural nereli, Şeyma Vural'ın hayatı, biyografisi, Şeyma Vural kaç yaşında?

Şeyma Vural Kimdir? Şeyma Vural Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

TRT Muhabiri Şeyma Vural hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Şeyma Vural kimdir, Şeyma Vural nereli, Şeyma Vural’ın hayatı, biyografisi, Şeyma Vural kaç yaşında? İşte Şeyma Vural hakkında detaylı bilgiler.

Şeyma Vural Kimdir?

Şeyma Vural 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  TRT Haber’de muhabir olarak görev almaktadır.

Şeyma Vural Kaç Yaşında?

Şeyma Vural 1995 yılında doğmuştur.

Şeyma Vural Nereli?

İstanbul doğumlu olan Şeyma Vural’ın aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Şeyma Vural kimdir, Şeyma Vural nereli, Şeyma Vural'ın hayatı, biyografisi, Şeyma Vural kaç yaşında?
Şeyma Vural

Şeyma Vural’ın Eğitim Hayatı:

İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Reklamcılık ve Stratejik Marka Yönetimi üzerine yüksek lisans yaptı. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde yüksek lisansına devam etmektedir.

Şeyma Vural’ın Çalışma Hayatı:

Şeyma Vural çalışma hayatına 2013 yılında başladı. Üniversite eğitimi sırasında çeşitli gazete, dergi ve tv programlarında editör, muhabir ve sunucu olarak çalıştı. Mezun olduğunda reklam ajansında içerik üreticisi olarak görev aldı ve önemli markalarla dijital ve geleneksel medya alanlarında çalışmalar yürüttü. Türkiye’nin önde gelen derneklerine basın danışmanlığı yaptı. “TRT Genç Yetenek” programını kazarak 2021 Kasım ayında TRT Haber’de muhabir olarak görev yapmaya başladı. Günümüzde TRT Haber’de muhabir olarak çalışmaya devam etmektedir.

Şeyma Vural hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir