Simay Barlas Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Simay Barlas Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Çok genç bir yaşa sahip olmasına rağmen düzgün bir fiziği ve aynı zamanda oyunculuğunla şimdiden çok sayıda kişinin merak etmiş olduğu bir ünlü olan oyuncu Simay Barlas kimdir kaç yaşında boyu kaç? bu gibi cevap beklenen soruların yanıtını konumuzu okuyarak öğrenebileceksiniz.

Simay Barlas Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Genç Ünlü Simay Barlas, 5 Mayıs 1998’li olan bir oyuncudur.Ünlü isim kahverengi bir saça ve kahverengi bir gözlere sahiptir.Sadece oyunculuk değil modellikte yapmaktadır.Boyu 1,66 cm olan oyuncunun kilosunun ise 48 olduğunu söyleyelim.

Bir çok katalog çekiminde yer almış aynı zamanda hem reklam hemde dizilerde rol almıştır.Katalog çekimlerinin bulunduğu markalar Sevenhill, Hasırcılar gibi markalardır.

Yer almış olduğu reklam filmlerinden ilki Uludağ Reklamı ardından ise Rocco reklamıdır.Bu reklamların ardından ise son olarak Vekta marka Isıtıcı reklamında oynamıştır.

Oyunculuğunun henüz daha çok başında olmasına rağmen bir çok alanda görev almayı sürdürmektedir.İlk olarak Paramparça dizisinde cok kısa süre bir oyunculuk yapmış olan isim en son ise Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol almıştır.Bu dizi Star tv ekranlarında olup tanınmış bir çok ünlü isim bu dizinin kadrosunda yer almıştır.

Oyunculuk hedeflerinden ilki bir sinema filminde oynamak olan oyuncunun, diğer hedefi ise başarı sağlayarak ödül almaktır.

Oynadığı Diziler ise Şöyledir:

2015 – Paramparça
2016 – Hayat Bazen Tatlıdır
2017 – Adı Efsane

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir