Sophia Urista kimdir, nereli, Sophia Urista kaç yaşında, Sophia Urista boyu, kilosu kaç

Sophia Urista Kimdir, Hayatı, Biyografi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Amerikalı şarkıcı Sophia Urista kimdir, nereli, Sophia Urista kaç yaşında, Sophia Urista evli mi, sevgilisi var mı gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sahnede Hayranının Yüzüne İşedi

Skandal haberlerle de gündeme gelen Sophia Urista bu kez de sahnede hayranının üzerine işemesiyle gündeme geldi. Birçok sosyal medya ve iletişim kanallarında görüntler hızla yayılmaya başladı. Binlerce kişinin önünde sahnede soyunan Sophia, yere uzanan hayranının yüzüne idrarını yaptı. ABD’nin Florida eyaletinin Daytona kentinde 11-14 Kasım tarihleri arasında düzenlenen festivalde sahne alan Brass Against grubunun canlı yayınlanan gösterisi sırasında Sophia Urista bir anda pantolonunu indirdi ve yere yatan hayranının yüzüne işedi.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

visum china
visum china
Sophia Urista Sahnede İşedi
Sophia Urista Sahnede

Sophia Urista Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sophia Urista 1985 yılında Amerika’da dünyaya gelmiştir. Sophia Urista aslen Detroit, Michigan’lıdır. Michigan Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Müzik kariyerine başlamadan önce tıp öncesi öğrencisiydi. 21 yaşında cebinde sadece 700 dolarla New York’a gitti ve bir sanatçı olarak kariyerine başladı. 2016 yılında The Voice yarışmasında yarıştı. Brass Against grubunun vokalistidir.

Sophia Urista internette tanınmış bir kişiliktir. Instagram’da oldukça fazla takipçisi var. Doğrulanmış Instagram hesabı @sophiurista . Sophia’nın 77k Instagram takipçisi var.

Sophia Urista Evli mi?

Sophia Urista bekardır.

Sophia Urista Sevgilisi Var mı?

Sophia Urista fitness eğitmeni olan kız arkadaşı Jess King ile birliktedir. New York’ta Brooklyn, Williamsburg’da kız arkadaşıyla beraber yaşamaktadır. Jess ve Sophia yakın zamanda Eylül 2020’de nişanlandılar . Sophia, Jess’e solo şarkısı “Ever Thing About You” aracılığıyla evlenme teklif etti

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.