Spencer X kimdir, nereli, Spencer X kaç yaşında, Spencer X boyu, kilosu kaç, Spencer X gerçek adı nedir?

Spencer X Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Spencer X, ünlü bir Amerikan tik tok yıldızı ve profesyonel bir beatbox’çıdır. Tiktok’ta 55 milyondan fazla takipçisi ve YouTube’da 2,5 milyondan fazla abonesi var. Peki sosyal medya fenomeni Spencer X kimdir, nereli, Spencer X kaç yaşında, Spencer X boyu, kilosu kaç, Spencer X gerçek adı nedir? İşte Spencer X hakkında detaylar.

Spencer X Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Spencer Polanco Knight 20 Nisan 1992’de Manhattan, New York’ta dünyaya gelmiştir. Ünlü bir You Tube ve TikTok içerik yaratıcısıdır. Çin ve Ekvador kökenlidir. Beatbox’a 14 yaşında bir arkadaşının ona beatbox yapan birini göstermesiyle başladı. Baktıktan sonra tamamen şok oldu. İşte o zaman beatbox’ı denemeye karar verdi. Bir beatboxer olarak çeşitli turnelere çıktı ve çeşitli etkinliklerde çok sayıda sanatçıyla sahne aldı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Spencer X Boyu Kaç?

Spencer X 1.88 boyundadır.

Spencer X Kaç Kilo?

Spencer X 77 kilodur.

Spencer X hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.