Su Soley kimdir, nereli, Su Soley kaç yaşında, Su Soley hayatı, biyografisi, Su Soley boyu, kilosu kaç

Su Soley Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Şarkıcı Su Soley hakkında merak edilenler yazımızdadır. Peki Su Soley kimdir, nereli, Su Soley kaç yaşında? İşte Su Soley hakkında merak edilenler.

Su Soley Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Su Soley 6 Eylül 1981 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. 2005 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümünden mezun olmuştur. Ajda Pekkan, Teoman, İstanbul Gelişim Orkestrası, Yalın gibi ünlü isimlerin uzun yıllar vokalistliğini yaptı. 2000 senesinden bu yana kendi orkestrası ile pek çok konser verdi ve özel organizasyonlarda yer aldı.

2012 yılında Bu Yaz ve Anladın mı adlı şarkılarını Youtube’ ta yayınladı. 2016 yılında Müebbet Hayalet adlı çalışmasını tüm dijital platformlarda paylaştı. İskender Paydaş ile hazırladığı bu çalışma Su Soley’in profesyonel anlamda ilk çalışmasıdır. 2018 yılının Şubat ayında Soley Yapım şirketini kuran Su Soley, kendi dijital dağıtım markası olan Soley Tunes’u yarattı. 2018 yılında Hep Bi Tufan adını taşıyan altı şarkılık albümünü tüm dijital platformlarda dinleyicileri ile buluşturdu. Su Soley 2018 yılının Ağustos ayında türkü derlemeleri albümünün ilk çalışması olan Drama Köprüsü’nü tüm dijital platformlarda yayınlandı. 2019’da 18 Mart’ın yıl dönümünde, Çanakkale Türküsü isimli türküyü yeniden seslendirip paylaştı.
2019 yılının sonunda Zamansız Aşk’ı ve 2021’de Gardrop isimli 9 şarkılık akustik projesini yayınladı. 13 Mayıs 2022 tarihinde yapımcılığını kendisinin, müzik prodüktörlüğünü ise Genco Arı’nın yaptığı KABUK isimli 7 şarkılık projesini yayınladı.

visum china
visum china

Su Soley kimdir, nereli, Su Soley kaç yaşında, Su Soley hayatı, biyografisi, Su Soley  boyu, kilosu kaç

Ayrıca u Soley 4 yaşından beri paten ve kaykay kaymaktadır. 10 yaşından itibaren ise aktif olarak tenis oynamakta, kayak ve snowboard yapmaktadır. Ayrıca müziğe olan ilgisi sebebiyle 13 yaşında davul dersleri aldı. Yüzme, monopalet, su topu, sualtı ragbisi dallarında ulusal ve uluslararası müsabakalarda sayısız önemli derece aldı. 24 yaşından beri jonglörlükle ilgilenmektedir. 18 yaşında bir kayak kazası yaşadığı için iki operasyon geçirmek zorunda kaldı. Dizi eskisi gibi olmadığından müsabakalara katılamaz oldu. Profesyonel lisanslı spor hayatı son buldu. Bu süreci yaşarken içten içe heyecan duyduğu müzik tutkusu iyice ön plana çıktı ve böylece yepyeni bir döneme adım attı.

Su Soley hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.