Timothée Chalamet kimdir, Timothée Chalamet nereli, Timothée Chalamet'in hayatı, biyografisi, Timothée Chalamet kaç yaşında, Timothée Chalamet boyu, kilosu kaç?

Timothée Chalamet Kimdir? Timothée Chalamet Kaç Yaşında, Nereli?

Oyuncu Timothée Chalamet kimdir, Timothée Chalamet nereli, Timothée Chalamet’in hayatı, biyografisi, Timothée Chalamet kaç yaşında, Timothée Chalamet boyu, kilosu kaç? İşte Timothée Chalamet hakkında detaylar.

Timothée Chalamet Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Timothée Chalamet, Amerikalı bir oyuncu ve sanatçıdır. 27 Aralık 1995’te Manhattan, New York’ta doğdu. Annesi Amerikalı, babası ise Fransız kökenlidir. İki kız kardeşi vardır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Chalamet, LaGuardia Lisesi’nde oyunculuk eğitimi aldıktan sonra 2013 yılında oyunculuk kariyerine başladı. Ayrıca Chalamet, New York Üniversitesi’nde okudu. İlk televizyon rolünü Law & Order dizisinde aldı. Daha sonra Homeland, Interstellar ve The Adderall Diaries filmlerinde de rol aldı. Ancak ilk büyük çıkışını 2017 yılında Luca Guadagnino’nun yönettiği Call Me By Your Name filmindeki performansıyla yaptı. Bu rolüyle En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar’a aday gösterildi ve BAFTA ödülünü kazandı.

visum china
visum china

Chalamet, Call Me By Your Name’den sonra Lady Bird, Hostiles, Beautiful Boy, Little Women ve The King filmlerinde de rol aldı. Ayrıca Netflix’in dünya çapında yayınlanan The King filminde İngiliz Kralı Henry V’yi canlandırdı.

Timothée Chalamet kimdir, Timothée Chalamet nereli, Timothée Chalamet'in hayatı, biyografisi, Timothée Chalamet kaç yaşında, Timothée Chalamet boyu, kilosu kaç?

Timothée Chalamet’in Özel Hayatı

Özel hayatıyla ilgili çok fazla bilgi vermeyen Chalamet’in, 2018’de Lily-Rose Depp ile birlikte olduğu ve sonrasında ayrıldıkları biliniyor.

Timothée Chalamet Boyu, Kilosu Kaç?

Timothée Chalamet’in boyu yaklaşık 1,80 metre ve kilosu ise yaklaşık 68 kg olarak tahmin edilmektedir.

Timothée Chalamet Burcu Nedir?

Timothée Chalamet Oğlak burcudur.

Timothée Chalamet hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir