Yağmur Çokgenç kimdir? nereli kaç yaşında boyu kaç?

Yağmur Çokgenç Kimdir?

Çocuklar Duymasın isimli dizi ile oyunculuk kariyerine başlayan ve güzelliği ile de merak edilen isimlerinden biri olan Yağmur Çokgenç kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu nedir? bütün cevapları ve ayrıntılı bilgileri sizlerle.

Yağmur Çokgenç Biyografisi

1 Ocak 1999 tarihinde İzmir’de doğan Yağmur Çokgenç, doğma büyüme İzmirli olan bir isimdir.Yaşamına oyunculuk yaparak devam eden isim, ayrıca Üniversiteyi Psikoloji Bölümünü okuyarak tamamlamıştır.

Yağmur Çokgenç’in boyu 1.74 cm, kilosu ise 57’dir.Burcu ise Oğlaktır.

Oyunculuk yapmaya 2018 yılında başlamış olan ünlü oyuncu, “Çocuklar Duymasın” dizisinde Cansu karakterini canlandırmıştır.Bu dizi sonrası ise güzel oyuncu, “Sevdim Seni Bir Kere” isimli günlük dizinin kadrosuna dahil edilmiştir.

2019 tarihinde Sinemanın Kral ve Kraliçesi isimli yarışmaya katılmış olan güzel isim, kalabalık bir jüri üyesinin karşısına çıkmış ve yarışmada tüm herkesi geride bırakarak yarışmanın birincisi olarak Kraliçe seçilmiştir.kimdirkim.com Yarışmanın birincisi olduğu için Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya hak kazanmıştır.

Rol Aldığı Diziler

2019 – Sevdim Seni Bir Kere
2018 – Çocuklar Duymasın

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.