Yaprak Medine kimdir, nereli, Yaprak Medine kaç yaşında, Yaprak Medine boyu, kilosu kaç, Yaprak Medine rol aldığı dizi ve filmler neler?

Yaprak Medine Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Atv’nin Yalnız Kurt dizisinde Mira karakterini oynayan Yaprak Medine’nin biyografisi sizlerle. Peki Yaprak Medine kimdir, nereli, Yaprak Medine kaç yaşında, Yaprak Medine boyu, kilosu kaç, Yaprak Medine rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Yaprak Medine hakkında detaylar.

Yaprak Medine Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yaprak Medine 8 Temmuz 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Fotomodel, reklam ve dizi film oyuncusu, instagram fenomenidir. Oyunculuk eğitimini Esin Doğan oyunculuk atölyesinde bire bir oyunculuk eğitimi ile tamamlayan Yaprak Medine, Eti karam gurme reklamı gibi reklam filmleri ve bir kısa video film deneyiminden sonra 2020-21 yılında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde Beren karakterine hayat verdi. Yalnız Kurt dizisinde Mira karakterini oynamaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Yaprak Medine Boyu Kaç?

Yaprak Medine 1.72 boyundadır.

Yaprak Medine Kaç Kilo?

Yaprak Medine 46 kilodur.

Yaprak Medine Burcu Nedir?

Yaprak Medine Yengeç burcudur.

Yaprak Medine Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Yalnız Kurt
  • 2021 – Son Yaz
  • 2020-2021 Menajerimi Ara
  • 2020 – Yarım Kalan Aşklar

Yaprak Medine hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir