Ruhi Çenet Kimdir? Nerelidir Kaç Yaşındadır?

Youtuber Ruhi Çenet Kimdir?

Youtube kanalını takip eden milyonlarca takipçisi bulunan ve sunmuş olduğu videolarla beğenilen ünlü Youtuber Ruhi Çenet kimdir? kaç yaşında nerelidir? sizlere bu yazımızda ünlü Youtuber ile ilgili çok sayıda ayrıntıyı sunacağız.

Ruhi Çenet Hayatı

20 Ekim 1990 yılında Ege’nin en sıcak illerinden biri olan Aydın’da doğan Ruhi Çenet, Hindistan’da gördüğü eğitimin ardından İstanbul’a taşınmıştır.İstanbul’da yaşamaya başlamasıyla birlikte Youtube macerasına başlayan isim, ilk videosunu ise Hindistan’da çekmiştir.

Çekmiş olduğu genelde bilgi verici videolarla ilgi uyandıran isim, öncelikle video paylaşmadan evvel çeşitli araştırmalar yaptığını ve ardından videoları kendi stiliyle paylaştığını açıklamıştır.

Youtube’de toplam 2 kanalı bulunan başarılı Youtuber’ın ilk kanalında 3 Milyondan fazla takipçisi, diğer kanalında ise 600 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.Her iki kanalıda güncel tutan Ruhi Çenet, Youtuber’lar içerisinde ön plana çıkmaktadır.

2011 tarihinde Youtube’de ilk olarak video yayınlamaya başlamış olan isim ilk zamanlar herhangi bir kazanç elde edememiş fakat 3 yıl sonra Youtube’den para kazanmaya başlamıştır.Kimdirkim.com Ne kadar kazandığı konusunda çeşitli söylentiler olsa da Youtuber’lar genel olarak iyi kazanç elde etmektedirler.

Instagram hesabıda bulunan ünlü Youtuber burada da ciddi bir takipçiye ulaşmıştır.Instagram takipçi sayısı 765 binden fazladır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir