Abbas Güçlü Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında?

Abbas Güçlü Kimdir?

Gençlerle ilgili yapmış olduğu programlarla beraber en çok takip edilen programlar arasına girmiş Genç Bakış programının sunucusu olan Abbas Güçlü kimdir? geniş bir biyografi sizlerle.

Abbas Güçlü Kimdir Nereli Özgeçmişi

Abbas Güçlü, 1957 yılında hayata gözlerini açmış bir isimdir.Ankaralı olan sunucu Liseden sonra Gazi Üniversitesine girdi.Gazi Üniversitesi’ni bitirmesinden sonra iş hayatına girişti.20 seneyi geçkin bir süredir Milliyet Gazetesi’nin köşe yazarı olmuştur.

Özellikle eğitim ile ilgili programlar yapmış ve Kanal D televizyonunda önce Halkın Gündemi ardından ise Karne programlarını sunmuştur.Bir süre kadar Trt ekranlarında da görev almış ve Yarış isminde program sunmuştur.

Abbas Güçlü tarafından ekranlara gelen gençlerin demokratik bir şekilde tartışma yapabildiği program olan Genç Bakış hazırlamış olduğu programlar arasında en beğenilen program olmuştur.Özellikle programda eğitim sistemi ile ilgili sorunlar tartışılmaktadır.Zaman zaman siyasi partilerin vekillerinide konuk olarak alan program sunucusu bu sayede öğrencilerin siyasilere merak ettiği soruları sormasını sağlamıştır.Kimdirkim com Üniversite sınavlarına giricek öğrenciler içinde gayet önemli bir program.

Programına oldukça hakim olan sunucu bir çok Ülkede bulunan eğitimleri incelemiş ve Türkiye ile Avrupa Ülkeleri arasındaki eğitim yönünden farklılıkları belirtmiştir.Eğitimin daha çok gelişmesi için bir takım öneriler sunmuştur.Marmara Üniversitesi’nin İletişim Fakültesi’nde halen öğrencilere dersler vermektedir.

Yazmış olduğu yazılarla o senenin en iyi Gazetecisi ödüllerini defalarca almıştır.Bir zamanlar Sunmuş olduğu Genç Bakış programı ile de bir çok defa ödül almıştır.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir