Afşin Yurdakul kimdir? kaç yaşında boyu kilosu nedir?

Afşin Yurdakul Kimdir?

Türk televizyonlarının en donanımlı sunucularından biri olan ve akıcı İngilizcesi ile de dikkat çeken deneyimli sunucu Afşin Yurdakul kimdir? kaç yaşında, boyu ve kilosu nedir? cevapları ve kariyeri merak edilen güzel sunucunun hayatı yazımızda.

Afşin Yurdakul Biyografisi

1982 yılında doğan Afşin Yurdakul, 1.78 metre boyunda, 52 kilo ve kahverengi gözlere sahip olan bir sunucudur.Columbia Üniversitesi Gazetecilik Fakültesi mezunu olan isim, Televizyonculuk ve Uluslararası Habercilik bölümünü bitirmiştir.

Üniversiteyi tamamladıktan sonra CBS, Al Jazeera ve SkyNews kanallarında görev almış olan isim ayrıca çok sayıda yabancı dergide Türkiye ile ilgili çeşitli İngilizce yazılar yayınlamıştır.kimdirkim.com Türkiye’de ilk olarak Ntv televizyonunda çalışmaya başlamış olan sunucu 2 yıl bu kanalda çalışmış ve akabinde ise Habertürk kanalına geçmiştir.

2013 tarihinden beri Habertürk kanalında görev alan isim, ilk olarak “Eksen” isimli programı sunmuş ardından ise “Nedir Ne Değildir” ve “Habertürk Manşet” programları ile ekrana gelmiştir.

visum china
visum china

2018 tarihinde L.Long bursunu kazanmış olan güzel sunucu, 1 yıl kadar Hardvard Üniversitesi’nde çeşitli çalışmalar yapmıştır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir