Ali Palabıyık kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

Ali Palabıyık Kimdir?

Özellikle Derbi maç sonrası çok fazla spor yorumcusu tarafından eleştirilmiş ve uzun süredir Süper Lig hakemliği yapan Ünlü hakem Ali Palabıyık kimdir? nereli ve kaç yaşında? yanıtı ve kariyeri hakkında bilgiler konumuzda.

Ali Palabıyık Hayatı

14 Ağustos 1981 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Ali Palabıyık, küçük yaşlardan itibaren sporun içinde yer almış ve ilk olarak amatör takımlarda kalecilik yapmıştır.Lise son sınıftayken amatör olarak oynadığı futbolu bırakmış olan isim 2000 tarihinden itibaren ise Hakemlik kursuna yazılmıştır.

2 yıl süren hakemlik eğitiminin ardından 2002 tarihinde ilk meslek hayatına adım atan ünlü hakem Gençlerbirliği ile Trabzonspor paf takımının mücadelesinde yardımcı hakemlik yapmıştır.2003 yılında ise, Kestel Belediyespor takımı ile Altınordu takımı mücadelesinde Orta hakem olarak ilk defa sahaya çıkmış ve bu maçla birlikte ilk defa düdük çalmıştır.Bu maç başladığı gibi golsüz beraber bitmiştir.

Süper Lig kariyerine ise 2004 yılında yardımcı hakem olarak başlamış olan isim, 2012 tarihinde ise maç yönetmeye başlamış ve Mersin İdman Yurdu takımı ile İstanbul B.B maçının hakemliğini yapmıştır.kimdirkim.com Bu maç ev sahibi ekip olan Mersin İ.Y’nun 2-0 galibiyeti ile sona ermiştir.

2015 tarihinde Fifa Kokartı takmaya başlamış olan Ali Palabıyık, 2016 tarihinle beraber T.F.F tarafından kendisine profesyonel sözleşme yapılmıştır.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir